НАБУ
НАБУ Фото НАБУ

ГПУ оголосила підозру ще двом агентам НАБУ

  Їм інкримінують надання хабара службовій особі та провокацію підкупу

  Напередодні заступник генпрокурора України Юрій Столярчук повідомив про підозру ще двом співробітникам НАБУ. Про це інформує прес-служба Антикорупційного бюро. 

  "ГПУ інкримінує працівникам НАБУ злочини, передбачені двома статтями Кримінального кодексу України: надання неправомірної вигоди службовій особі (ст. 369) та провокацію підкупу (ст. 370)", – зазначається у повідомленні.

  Як наголосили антикорупціонери, "жоден з працівників НАБУ ніколи не провокував підкупу жодного з посадовців Державної міграційної служби України чи інших державних органів".

  Водночас, у відомстві пояснили, що надання хабара чиновниці ДМС – це дії, які відбувалися в рамках виконання негласними працівниками НАБУ спеціального завдання на підставі Постанови прокурора САП про контроль над вчиненням злочину. "Тому складу правопорушення в цьому разі немає", – стверджують у НАБУ.

  Також у прес-службі Антикорупційного бюро кажуть таке: "Вже цілком очевидно, що історія з "провокацією" була вигадана та використана Генеральною прокуратурою та СБУ як формальний привід для втручання в діяльність НАБУ, зриву таємних спецоперацій Бюро, отримання санкцій на обшук конспіративних приміщень та особистих помешкань працівників НАБУ, їх затримання та залякування, отримання доступу до матеріалів ОРД. Кінцевою метою цих дій, на думку НАБУ, є блокування подальших розслідувань щодо топ-корупціонерів".

  Нагадаємо: одному з детективів НАБУ під прикриттям, раніше затриманому СБУ і ГПУ під час виконання одного з етапів спецзавдання, повідомили про підозру 30 листопада.

  Попередній матеріал
  "Укрзалізниця" скасовує 10 потягів по Україні – перелік маршрутів
  Наступний матеріал
  "Новий підхід": Мін'юст передає конфісковані автівки ЗСУ
  Loading...