Олександр Костельнюк
Олександр Костельнюк osteofamily.ru

Гострий та хронічний біль: спеціаліст розповів як позбавитися проблем зі спиною

В ефірі програми "Час: Online" спеціаліст із багаторічним досвідом розповів, як ефективно та надовго позбутися проблем зі спиною

У четвер, 20 липня, о 15:00 в ефірі програми "Час: Online" на сайті 5.UA спеціаліст масажної практики з багаторічним досвідом Олександр Костельнюк розповів про те, як за допомогою безопераційних методів ефективно та надовго позбутися хронічних проблем зі спиною. 

Гість ефіру розказав про унікальні методи безопераційного лікування захворювань спини, а також про те, які із захворювань найбільш розповсюджені сьогодні серед українців. Олександр Костельнюк також розповів про винаходи у лікування міжхребцевої грижі та про своє ставлення до оперативного втручання у лікуванні хвороб хребта.

ДОВІДКА:

5 канал

Центри вертебрології і реабілітації Олександра Костельнюка  спеціалізуються на лікуванні захворювань спини без операцій.

З 2013 року у центрах допомагають людям із гострим та хронічним болем у спині позбутися цієї проблеми ефективно та надовго. Спеціалісти застосовують власну методику лікування масажем і рухом за допомогою унікального винаходу Олександра Костельнюка – ліжка для масажу з роликово-штифтовою фіксацією.

Сайт: http://kostelnyuk-center.com.ua/
Телефон: Київ: 044 229-04-05
Одеса: 048 770-81-00

Попередній матеріал
Суд зобов'язав Кабмін заплатити компенсацію "Нафтогазу" за збитки від поставок газу населенню
Наступний матеріал
Під час заправки на АЗС Полтавщини стався вибух – фото
Теги:

В Україні у рибних консервах виявили збудників ботулізму

Життєдайні технології: За допомогою 3D-принтера вперше створили штучне м’яке серце

В ООН назвали найбільш небезпечні наркотики для організму людини