Люстрація
Люстрація ukrnationalism.com

Головний люстратор повідомила кількість люстрованих осіб

В люстраційному реєстрі зараз перебувають 935 осіб, вони 10 років не можуть займати державні посади. Про це в ефірі "5 каналу" розповіла обраний директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Анастасія Задорожна

"Кожний державний службовець має пройти процес люстрації. Тому що в законі України про очищення влади наведено перелік посад, а так само працівники державних органів і органів місцевого самоврядування", – зазначила Задорожна.

За її словами, у реєстрі зараз перебувають 935 осіб.

"Процес оскарження люстрацій у судді – ця цифра надзвичайно велика, тільки ті справи, про які відомо департаменту і у яких департамент з питань люстрації бере участь – це більше ніж 50 судових справ", – додала директор люстраційного департаменту.

Вона зазначила, що реєстр веде Міністерство юстиції, вносять відомості співробітники департаменту з питань люстрації на основі тих відомостей, які надіслані різними державними органами і органами місцевого самоврядування.

"Реєстр в електронному вигляді і він відкритий. Будь-яка особа може зайти на сайт і переглянути відомості щодо тієї чи іншої особи. Виборні посади не піддаються люстрації, оскільки це воля народу обрати того чи іншого кандидата", – додала вона.

Нагадаємо, в Міністерстві юстиції України повідомили про про результати конкурсного відбору на керівні посади в департаменті з питань люстрації. Переможцем конкурсу на посаду директора департаменту стала Анастасія Задорожна.

Попередній матеріал
До Києва санавіацією доправили 30 поранених під Пісками та Авдіївкою бійців АТО
Наступний матеріал
Для чого в Україні створюють Єдину міжрегіональну митницю
Loading...

Перше інтерв'ю з новим люстратором та небезпека російського струму в ОРЛО – "Час. Підсумки дня"

"Бути просто гарним юристом вже не досить": Мін'юст оголосив конкурс на посаду головного люстратора

До Києва санавіацією доправили 30 поранених під Пісками та Авдіївкою бійців АТО

"Машини в'язнуть у болоті": захисникам Лебединського, крім ворога, дошкуляє і негода

"Вітчизняна міць": як на полігоні випробовували нову та модернізовану українську зброю

Центр протидії корупції: Чинний склад НАЗК навряд чи помітить невідповідності у е-деклараціях топ-чиновників