Голова СБУ подякував Естонії за видачу російського терориста

Василь Грицак висловив подяку естонським колегам за "сприяння в протидії міжнародному тероризму"

Голова Служби безпеки України Василь Грицак у відкритому листі подякував естонським колегам за сприяння у затриманні та екстрадиції в Україну громадянина Естонії, який брав активну участь у діяльності терористичної організації "ЛНР", передає прес-служба СБУ.

У листі йдеться: "Дозвольте висловити щиру вдячність за надання сприяння у притягненні до кримінальної відповідальності особи, що підозрюється у причетності до діяльності терористичних організацій, які діють на тимчасово окупованих територіях України.

Я високо ціную вашу готовність об’єднати наші зусилля проти спільних викликів, особливо у ці складні часи, коли Україна зіштовхнулась із загрозою своєму існуванню через військову агресію зі сторони Росії.

Переконаний, існуючий рівень співробітництва і ступінь взаємної довіри, який склався між нашими відомствами сприятимуть забезпеченню загальноєвропейської безпеки".

За матеріалами спецслужби, чоловік добровільно приєднався до незаконного збройного формування "військова комендатура МО "ЛНР" і зі зброєю в руках виконував різні завдання ватажків терористів. На даний час вирішується питання про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. За даними естонської сторони, терорист на прізвище Поляков уже перебуває на території України.

Попередній матеріал
"Нафтогаз" планує придбати 3 млрд куб. м газу у третьому кварталі на найвигідніших умовах
Наступний матеріал
Пораненому добровольцю АТО відростили розтрощену стегнову кістку

Естонія видала Україні терориста з банди "ЛНР"

До Естонії уперше прибули системи залпового вогню армії США

Росія підриває міжнародний мир та стабільність – прем'єр-міністр Естонії

Міноборони Естонії хоче розмістити важку військову техніку поближче до країн Балтії