Естонія видала Україні терориста з банди "ЛНР"

  Громадянин Естонії Володимир Поляков уже перебуває на території України

  Міністерство юстиції Естонії повідомило про видачу Україні естонського громадянина Володимира Полякова для винесення йому належного покарання, повідомляє Postimees.

  Генпрокуратура України ще 3 серпня 2015 року подала клопотання про видачу Полякова, якого підозрюють в участі в терористичній організації. У 2014 році, за даними суду, Володимир Поляков вступив до терористичної організації під назвою "Луганська народна республіка". У період з 13 червня по 9 липня, а також з 15 по 26 листопада 2014 року Поляков виконував накази керівників організації, зокрема, охороняв незаконно захоплені об'єкти та незаконно утримуваних осіб.

  На початку року уряд Естонії вирішив видати Володимира Полякова Україні. 4 січня той подав на це рішення скаргу, яку задовольнив Адміністративний суд. Уряд представив на це апеляцію, яку у свою чергу 19 травня підтримав Талліннський окружний суд. 17 червня державний суд відхилив касаційну скаргу Полякова і рішення уряду про його видачу Україні набуло чинності. Як повідомили в Міністерстві юстиції, Володимир Поляков на даний момент вже перебуває на території України.

  Попередній матеріал
  У США на президентській авіабазі сталася стрілянина
  Наступний матеріал
  Волонтер розповів про контрабанду в сірій зоні – кількість підприємців зросла у кілька разів

  До Естонії уперше прибули системи залпового вогню армії США

  Уряд Естонії вимагатиме від Росії компенсацію за радянські депортації

  Росія підриває міжнародний мир та стабільність – прем'єр-міністр Естонії

  Естонія повернула Україні унікальну знахідку