Голова правління "Укрзалізниці": Мене взяли на роботу не для того, щоб роздати гроші і сісти плакати

Багато проблем в було також сховано під килим, сказав Бальчун

Я маю надію, що ми дійдемо до того моменту, коли працівники зможуть заробляти більше. Про таке сьогодні о 20:25 та у повторі в неділю о 00:20 говоритиме голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Бальчун  в ексклюзивному інтерв'ю в ефірі "5 каналу" у програмі "Рандеву". 

Бальчун наголосив: "Якщо ми говоримо про актуальну ситуацію, звичайно, як відповідальна за фірму людина, я мушу знати, які, є фінансові параметри фірми, що ми можемо собі дозволити. Тому що мене взяли на роботу, щоб я приймав раціональні економічні рішення, а не для того, щоб роздати гроші і сісти плакати. Тому, звичайно ж, аналіз зараз проводиться".

Він також розповів нинішню ситуацію в "Укрзалізниці": "Ми маємо багато несподіванок, ми бачимо тут  кожного дня негативні, а не позитивні ситуації, багато проблем ми бачимо кожного дня. Багато проблем було також сховано під килим, як у нас говорять. Ми будемо мусити вирішити їх. Ми маємо багато справ у судах, які тягнуться багато років, і коли ми є на останньому етапі цього процесу, тобто інстанція касаційного суду, якщо ми там програємо, а це дуже правдоподібно, тоді ми будемо змушені платити сотні мільйонів доларів фірмам, які судяться з нами. І ці проблеми не були розв'язані протягом багатьох років".

Разом з тим Бальчун заявив: "Як тільки з'явиться шанс, то передусім думаючи про цих базових працівників, які найбільше й  найважче працюють кожного дня, які є виключно на своїх посадах, які є фундаментом цієї фірми, тому що політики і голови правління міняються, директори міняються, мають добрі зарплати, а ці люди внизу залишаються і вони роблять можливість їздити поїздами кожного дня. Тому я є прихильником того, щоб ці люди заробляли якомога більше. Як тільки ми зможемо фінансувати такі підвищення зарплат, то так. Якщо мова про те, з ким я буду працювати, то я тут маю свою команду людей, з якими я хочу працювати тут в "Укпрзалізниці". 

Тож не пропустіть: о 20:25 в ефірі "5 каналу" й у повторі в неділю о 00:20 та на нашому сайті за цим посиланням – ексклюзивне інтерв'ю голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Бальчуна. Згодом ви зможете ознайомитись із записом розмови у розділі "Інтерв'ю". 

Як повідомляв 5.ua, "Укрзалізниця" приєдналася до ProZorro.

Попередній матеріал
Лисенко повідомив про втрати ЗСУ за добу
Наступний матеріал
Лисенко: На Донбас перекинули російських десантників з Костроми

Промисловість не повинна бути дійною коровою для "Укрзалізниці" – голова транспортного комітету ВР

Порошенко підписав закон про заборону приватизації ПАТ "Укрзалізниця"

Новий чільник "Укрзалізниці" отримуватиме зарплату майже півмільйона гривень

У Мінінфраструктури розповіли, в якому стані Балчун прийняв "Укрзалізницю"

"Укрзалізниця" запускає новий швидкісний "Інтерсіті" Київ-Херсон

Директор "Укрзалізниці" запросив на благодійний концерт своєї рок-групи у Києві