Промисловість не повинна бути дійною коровою для "Укрзалізниці" – голова транспортного комітету ВР

  "Укрзалізниця" має всі можливості до 1 листопада вирішити проблему вантажоперевезень

  У залізниці є всі можливості, щоб до листопада зняти проблему вантажних перевезень і збільшити пропускну здатність Камиш-Зорі до 27-30 пар поїздів на добу і збільшити пропускну здатність на ділянках Хлібодарівка – Зачатівка і Зачатівка – Комиш-Зоря до 27-30 пар поїздів на добу. Про це заявив голова транспортного комітету Верховної Ради Ярослав Дубневич на виїзному засіданні комітету в Маріуполі,  повідомляє 112.ua.

  "Промисловість - це не дійна корова для" Укрзалізниці ". Хоче" Укрзалізниця "заробляти гроші - будь ласка, надайте вчасно послуги, перевозите вантажі, отримуйте за це плату." Укрзалізниця " – самодостатня господарська структура. Півроку проблема не вирішується, а можна зробити в стислі терміни за мінімальні кошти. Дорога каже, не вистачає вагонів. Але у нас 10-11 днів оборотність вагонів, а норма – 4-5. Елементарно порядок треба навести", – сказав Дубневич.

  Нагадаємо, обмеження пропускної спроможності залізничного перегону Комиш-Зоря – Волноваха, єдиного залізничного шляху, що з'єднує Маріуполь з рештою України, призводить до перебоїв з поставками сировини на маріупольські металургійні комбінати ім. Ілліча і "Азовсталь", які змушені скорочувати виробництво. Україна при цьому втрачає валютну виручку і відрахування в бюджет.

  Попередній матеріал
  У Росії влада заборонила пряники з написом "Денег нет, но вы держитесь"
  Наступний матеріал
  У кінці червня на Львівщині розпочнуться українсько-американські військові навчання

  Порошенко підписав закон про заборону приватизації ПАТ "Укрзалізниця"

  "Укрзалізниця" приєдналася до ProZorro

  "Укрзалізниця" запускає новий швидкісний "Інтерсіті" Київ-Херсон

  "Укрзалізниця" отримала нового керівника