ДПСУ

Голова ДПСУ провів робочу зустріч з послом Ізраїлю: про що говорили

  Минулого року ДПСУ відмовила в перетині кордону 84 громадянам Ізраїлю, тоді як Ізраїль – понад 3,5 тисячам українців

  В адміністрації Держприкордонслужби України відбулася зустріч голови ДПСУ Петра Цигикала та посла держави Ізраїль в Україні Джоела Ліона. Посадовці обговорили основні аспекти прикордонної співпраці та порядок розв'язання проблемних питань при оформленні громадян Ізраїлю на в’їзд в Україну. Про таке повідомили на сайті ДПСУ.

  "Ми зараз живемо в умовах військової агресії Росії проти України. Для нас питання безпеки в пріоритеті. Ми проводимо біометричний контроль громадян-іноземців, представників з 70 країн міграційного ризику, в тому числі – громадян РФ. Ізраїлю в цьому списку немає, бо це – дружня нам країна", – сказав Петро Цигикал.

  Голова Держприкордонслужби з-поміж іншого зазначив, що минулого року ДПСУ відмовила в перетині кордону 84 громадянам Ізраїлю, тоді як Ізраїль – понад 3,5 тисячам українців. Цього року кількість відмов українцям уже перевищила 500 випадків, при цьому прикордонники України відмовили трохи більше ніж 100 громадянам Ізраїлю. Ця тенденція ще більш показова на тлі збільшення кількості громадян Ізраїлю, які їдуть в Україну, а це 21%.

  "Тому збільшення кількості відмов для громадян Ізраїлю є цілком логічним і пропорційним", – наголосив голова служби.

  Натомість Джоел Ліон зазначив: Ізраїль, як жодна інша країна, розуміє, що таке безпека та чого вона вартує. Він висловив слова вдячності прикордонникам за оперативну та професійну роботу і чуйне ставлення до громадян Ізраїлю.

  Наприкінці зустрічі сторони домовилися про систему взаємодії задля розв'язання проблемних питань під час оформлення громадян Ізраїлю на в'їзд в Україну.

  У свою чергу голова Держприкордонслужби попросив ізраїльського посла також розглянути питання великої кількості безпідставних відмов для громадян України в аеропорту "Бен-Гуріон".

  Як повідомляв 5.UA, очільник ДПСУ Петро Цигикал у Стамбулі під час 6-ї Конференції в рамках Будапештського процесу зустрівся з міжнародними партнерами для обговорення спільного секторального проекту щодо управління кордоном. 

  Попередній матеріал
  Перша громада УПЦ МП на Сумщині перейшла до Єдиної Церкви
  Наступний матеріал
  Невеликі опади та сильні пориви вітру: синоптики зробили прогноз погоди на 26 лютого
  Loading...

  Урочистий випуск: у Хмельницькому більш як 100 курсантів-прикордонників отримали дипломи

  До навчань українських прикордонників приєдналися словацькі армійці

  Ізраїль за допомогою SpaceX відправив на Місяць перший в історії приватний місяцехід – фото, відео

  Очільник Держприкордонслужби у Стамбулі зустрівся з міжнародними партнерами: про який проект домовляються

  Українцям роз'яснили, як відбуватиметься процедура голосування за кордоном

  На кордоні з Польщею двоє українців напали на прикордонників і забарикадувалися в авто