Юрій Арістов (ліворуч) і Олександр Бойко (праворуч)
Юрій Арістов (ліворуч) і Олександр Бойко (праворуч) Радіо Свобода

Голова бюджетного комітету та найбільший підрядник "Великого будівництва" зустрічалися в ресторані – "Схеми"

  Читайте по-русски
  Арістов і Бойко ще й порушили умови карантину, адже заклад мав би бути закритим

  Голова бюджетного комітету Верховної Ради, депутат від "Слуги народу" Юрій Арістов зустрічався у столичному ресторані із бізнесменом Олександром Бойком. Як пише автор та ведуча програми "Схеми" на Facebook, це представник і тіньовий власник компанії "Автомагісталь-Південь".

  "Автомагістраль-Південь" є найбільшим отримувачем бюджетних грошей на будівництво доріг у рамках президентської програми "Велике будівництво".

  Депутата і бізнесмена в ресторані "Адріатік" надвечір 8 квітня зафіксувала знімальна група програми "Схеми", знімаючи розслідування про порушення вимог карантину представниками влади.

  На орилюднених кадрах можна побачити, як праламентар та ділок разом спускаються з третього поверху ресторану і порізно йдуть із закладу – який мав би бути закритим для відвідувачів на час локдауну.

  У той же час у коментарі журналістам "Схем" Арістов заявив, що "не уявляє, хто такий пан Бойко". Таку ж відповідь дав і бізнесмен – "Арістова не знаю".

  Як вказує видання, "Автомагістраль-Південь" із початку 2020 року виграла тендерів на будівництво доріг в Україні приблизно на 37 млрд грн, ще 8 млрд грн – на експлуатаційне утримання доріг. Компанія отримує близько третини всього фінансування і є лідером серед усіх приватних підрядників державної програми "Велике будівництво", порахували журналісти видання "Наші гроші".

  За словами журналіста-розслідувача Юрія Ніколова, який систематично досліджує освоєння бюджетних коштів на "Велике будівництво", саме від профільного комітету Верховної Ради та його голови залежить фактичний розподіл виділенного фінансування.

  "Умовно, ти можеш перемогти на тендері, а тобі ці гроші на ремонт дороги по факту не розпишуть. Із протоколів засідань бюджетного комітету відомо, що його голова Юрій Арістов особисто неодноразово розглядав перерозподіл коштів "Укравтодору" на будівництво різних доріг, навіть попри незгоду Рахункової палати", – зазначив він.

  Нагадаємо, народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар заявила, що чинна влада витрачає щомісяця майже $6 млн на неофіційні доплати депутатам зі "Слуги народу".

  Попередній матеріал
  США підозрює Росію в атаках на дипломатів за допомогою мікрохвильової зброї – Politico
  Наступний матеріал
  В Україні ухвалили закон про пільгове розмитнення "євроблях" – які умови (оновлено)
  Loading...