Уляна Супрун
Уляна Супрун lb.ua

"Годі ганятися за "злими духами": Супрун потролила запит від ЗМІ про сеанси екзорцизму

Читайте по-русски
Очільниця МОЗ нагадала, що якість контенту каналів – це і якість нашого інформаційного середовища та безпеку

21 серпня прес-служба МОЗ отримала запит від журналістів телеканалу "Україна" щодо наслідків сеансів екзорцизму. Про це очільниця МОЗ Уляна Супрун повідомила у Facebook.

У запиті питали наступне:

"Просимо Вашої допомоги в отриманні відеокоментаря щодо таких питань:

1. Які можуть бути наслідки для здоров’я людини після сеансів екзорцизму, вигнання диявола та інших окультних обрядів?

2. Чи варто людям, що потребують психічної допомоги, звертатися до так званих цілителів та священиків-екзорцистів за допомогою?"

"Сумніваюсь, що Міністерству фінансів надходять запити від телеканалів з проханням про відеокоментарі про дерева, на яких ростуть гроші, а Міністерству інфраструктури – про пласку землю і трьох слонів, на яких вона тримається", – зазначила Супрун.

Очільниця МОЗ також цікавиться, чому з усіх суспільно важливих тем, про які потенційно можна розповісти великій аудиторії, обирають теми саме такого характеру, а не про вакцинацію, репродуктивне здоров'я, здоровий спосіб життя чи зміни в медичній системі.

"У руках медіа також відповідальність за здоров'я громадян. Якість вашого контенту – це й про якість нашого інформаційного середовища та безпеку. Перестаньте ганятися за "злими духами" і пережитками минулого", – підсумувала вона.

пост супрун
пост супрунFacebook / Уляна Супрун

Раніше в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що кожен українець зазнав психологічної травми через конфлікт, що триває на сході України вже понад 5 років.

Попередній матеріал
Прибутки банків України зросли більш ніж утричі – в НБУ пояснили чому
Наступний матеріал
Кабмін звільнив Іллєнка з посади голови Держкіно – офіційно
Loading...