Степан Вознюк
Степан Вознюк eurosolidarity.org

"Героєм себе не вважаю": як фельдшер і депутат "ЄС" тягнув хворого на плечах 2 км через замети

Читайте по-русски
Степан Вознюк звертався до ДСНС по допомогу – але рятувальники лише розвели руками

Степан Вознюк – фельдшер екстреної медичної допомоги у селі Тучин, а паралельно депутат Гощанської селищної ради (Рівненська область) від "ЄС" – нещодавно став відомим на всю Україну.

Як передає прес-служба "Європейської солідарності", у вівторок, 16 лютого, чоловік отримав виклик на номер "103" – у селі Воронів у хворого судоми. "Швидка" вирушила за вказаною адресою, але виявилося, що до будинку не доїхати через замети.

Фельдшер зателефонував до ДСНС по допомогу – але рятувальники, оцінивши ситуацію, лише розвели руками. Мовляв, зі своєю технікою нічим не зможуть допомогти.

Степан Вознюк
Степан Вознюкeurosolidarity.org

Стан хворого ж погіршився – він почав задихатися. Тож фельдшер узяв валізу з медикаментами, ноші та пішов пішки. І це за умови, що подекуди снігові замети сягали 1 м у висоту. Він неодноразово провалювався, потім вибирався, знову провалювався – але продовжував йти.

І таки дістався хворого. Степан Вознюк оглянув його та зробив укол, аби полегшити його стан. Виявилося, що у чоловіка пневмонія, тож його необхідно госпіталізувати.

Разом з двома сусідками фельдшер поніс хворого до возу, в якого запрягла коней сусідка, а потім і до швидкої допомоги. Усе ускладнилося тим, що чоловік мав ДЦП і пручався через хворобу.

На щастя – у історії щасливий фінал. До автомобіля "швидкої" таки дісталися, а хворого відвезли до Гощанської райлікарні.

Степан Вознюк
Степан Вознюкeurosolidarity.org

Степан Вознюк героєм себе не вважає. Впевнений – на його місці кожен вчинив би так само. Натомість каже, що подяки заслуговують дві жінки, які допомагали йому тієї ночі з хворим, тож як депутат клопотатиме про це на черговій сесії.

Степан Вознюк
Степан Вознюкeurosolidarity.org

Зі слів голови Гощанської МО "Європейська Солідарність" Юрія Ковальчука, люди вже втретє віддають на виборах свої голоси саме за Степана Вознюка – він користується повагою серед односельчан. І той їх не розчаровує –активний на сесіях, результативно працює як депутат, відстоюючи інтереси людей.

Степан Вознюк
Степан Вознюкeurosolidarity.org

А ще й чудовий батько і чоловік. Ковальчук зізнався: щойно взнав, що фельдшер на руках тягнув хворого 2 км через замети – навіть не сумнівався, що мова саме про Степана Вознюка.

 

Попередній матеріал
У Києві арештували водія, який двома ударами вбив пішохода і втік
Наступний матеріал
На допомогу жителям окупованого Криму: Велика Британія виділить понад 7 млн гривень
Loading...