Ірина Геращенко
Ірина Геращенко Ірина Геращенко / Facebook

Геращенко отримала листи від двох політв'язнів

  Читайте по-русски
  За її словами, попри зміну влади, незмінною залишається увага суспільства до теми заручників і спільна битва за них

  Листи від українських політв'язнів Романа Сущенка та Зеврі Абсеїтова, які дякують українцям за підтримку, отримала перший заступник Голови ВР Ірина Геращенко. Про це посадовець розповіла на своїй сторінці у Facebook.

  "Днями отримала кілька листів від політв'язнів Кремля: Романа Сущенка, Зеврі Абсеїтова. Романа я добре знаю, ми колеги, земляки. Зеврі – тільки заочно, як і інших ув‘язнених кримських татар. В листах вони дякують кожному українцю, хто не забуває і пише, підтримує морально і психологічно. Їм дуже важливі вісті з України, особливо в умовах інформаційного вакууму, коли з усіх фєдєральних каналів, які можна дивитися в російських тюрмах, про Україну – тільки глум і бруд", – ідеться в тексті повідомлення.

  Крім того, вона написала листи багатьом політв'язням Кремля та військовополоненим морякам.

  "В деякі російські тюрми можна направляти листи електронною поштою, зокрема, Олегу Сенцову, Миколі Карпюку. Іншим нашим можна направляти лише традиційні поштові листівки – російською, їх переглядає тюремна цензура. Всім передала вітання з Батьківщини й чітке запевнення, що їхні долі й питання їх звільнення залишаються для України в центрі уваги", – наголосила Геращенко.

  За її словами, попри зміну влади, незмінною залишається увага суспільства до теми заручників і спільна битва за них, у якій немає влади й опозиції, а є спільна мета – витягти.

  "Тому немає сумніву, що питання звільнення буде важливим і надалі для влади і для опозиції, для всіх нас, українців", – сказала Ірина Геращенко.

  Як повідомляв 5.UA, кількість політичних ув'язнених у Росії перевищила 230 осіб.

  Попередній матеріал
  "Голос України" оприлюднив результати президентських виборів: що далі
  Наступний матеріал
  Радники Зеленського проводять зустріч із представниками Єврокомісії та послами ЄС
  Loading...

  "Росіяни кинули своїх громадян напризволяще": Геращенко відповіла на заяви Путіна

  Готові помилувати сепаратистів, але Москва заблокувала звільнення бранців – Геращенко

  "Чотири роки тиші": Геращенко обурена поведінкою Червоного Хреста