bykvu.com

Геращенко назвала головну тему наступного засідання Контактної групи у Мінську

  13 вересня відбудеться позапланова відеоконференція ТКГ за участю представників СЦКК і СММ ОБСЄ

  21 вересня в Мінську ключовою темою наступного засідання Тристоронньої контактної групи з урегулювання конфлікту на Донбасі буде звільнення заручників. Про це повідомила віце-спікер Верховної Ради, уповноважена з врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

  "В Мінську під час засідання Тристоронньої контактної групи, що пройшло 6 вересня, за ініціативою української сторони було прийнято рішення, що питання звільнення заручників, в тому числі і відсутність контактів з родинами (зокрема, неможливість телефонних дзвінків чи листування), буде обговорюватися як спеціальне і пріоритетне питання 21 вересня", – наголосила вона.

  "Мені видається важливим, щоб всі учасники Мінського процесу 21 вересня прозвітували, що зроблено цього року в питанні звільнення заручників і як реально розблокувати цей процес, щоб родини по обидві сторони лінії зіткнення змогли, нарешті, возз'єднатися", – додала Геращенко.

  Вона також нагадала, що за ініціативою української сторони 13 вересня відбудеться позапланова відеоконференція ТКГ за участю представників СЦКК і СММ ОБСЄ, вона буде присвячена одній темі – дотриманню режиму тиші, встановленню сталого миру.  "А вже 21 – ключова тема: заручники! Дуже хочеться вийти на результат", – наголосила Геращенко.

  Як повідомляв 5.ua, представник України у політичній підгрупі Мінського процесу Ольга Айвазовська заявила, що Москва і ОРДЛО свідомо йдуть на зрив Мінського процесу.

  Попередній матеріал
  Тереза Мей вперше зустрілась з президентом Європейської ради
  Наступний матеріал
  Рада звільнила 12 суддів, які працювали на бойовиків

  У Мінську домовились відновити два залізничні напрямки на Донбасі – Оліфер

  Тандіт: Перемовини у Мінську тривають, але в ОРДЛО немає конструктиву

  Перепелиця про Мінські угоди: Як змусити Росію капітулювати

  Польща рішучо виступила за збереження санкцій проти РФ до повного виконання Мінських угод

  Кучма вилетів до Мінська на засідання Тристоронньої контактної групи

  У Мінську Україна наполягатиме на незворотному "режимі тиші" на Донбасі – АП