5.ua

Генпрокуратура все ще перевіряє співпрацю комуністів з сепаратистами

  Генеральна прокуратура перевіряє КПУ на причетність до діяльності бойовиків у східних регіонах. Сьогодні сплив термін для звіту, втім – жодного конкретного прізвища комуністів-сепаратистів у Генпрокуратурі поки що не називають, та й повідомлення про підозру теж ще нікому не вручали.


  За словами заступника генерального прокурора Миколи Голомші, зокрема, з'ясовують, чи причетна Компартія до організації так званого "референдуму" на Сході України та чи сприяє людям, які називають себе прихильниками самопроголошених Луганської та Донецької народних республік. Також розслідують можливу співпрацю КПУ з сепаратистами.

  Микола Голомша звітує про роботу, але не про результати: "У нас була відеоконференція з усіма прокурорами областей, спільно з Міністерством юстиції і керівниками головних управлінь юстиції в областях. При взаємообміні інформацією ми отримали цілий ряд негативної інформації за участі членів Комуністичної партії в різного роду операціях – і "референдумі", і підготовці, і таке інше. Це все було знято з інформаційних каналів різного роду, соцмереж. Станом на сьогоднішній день озвучені матеріали перевіряються".

  Нагадаємо, перевірити діяльність КПУ щодо її зв'язків із терористами та сепаратистами просив Генеральну прокуратуру голова Верховної Ради і тодішній виконувач обов'язків Президента Олександр Турчинов.

  А от сьогодні СБУ оприлюднила новий доказ злочинних дій членів КПУ - уже не у співпраці з кимось, а у вербуванні бойовиків та постачанні зброєю.
  Попередній матеріал
  Журналіст про Верховну Раду: істерика на тлі саморозпуску
  Наступний матеріал
  Філарет відповів на звернення голови РПЦ - закликав говорити правду