5.ua

Журналіст про Верховну Раду: істерика на тлі саморозпуску

  Верховну Раду потрібно переобрати – у цьому переконаний Президент і вже очікує на рішення депутатів про саморозпуск. Рада відповідає постановою про саморозпуск. Про підтримку документа з підписами своїх лідерів заявили три фракції – учасники коаліції.


  Журналісти спробували дізнатись у нардепів про їхнє ставлення до передчасного розлучення з депутатським кріслом.

  Сьогодні в залі ВРУ – атмосфера істерії і комедії. Зранку на високий тонах повідомляють про своє рішення "не ганьбитися" батьківщинівці.

  Але є але – і не одне. Найпростіший шлях, яким підписанти постанови про саморозпуск не скористалися – вихід однієї з сил із коаліції, аби Президент мав право їх розпустити. Зате тепер кожна з політичних сил фонтанує ідеями, що варто зробити перед саморозпуском. Планів – не на один місяць, і не на одну сесію. А звідси – підозра у нещирості намірів депутатів.

  Регіонали, комуністи і представники груп кажуть прямо – на самогубство не підписувалися. Більш ніж саморозпуск їх цікавить, наприклад, психічне здоров’я депутата Ляшка. Комуністка Спіріна каже: Ляшко психічно хворий, бо хоче розстріляти Симоненка. Радикал же запевняє: розстрілу хоче народ, а Симоненка звинувачує не тільки у зраді, а ще й у боягузтві: "Шо ж губошльоп, за спідницями баб ховаєшся?"

  Тримаючи постанову про саморозпуск парламенту, депутати чомусь стурбовані подальшим існуванням його фракцій. Тож, поки десь на Сході війна, тут – істеричні баталії словоблуддя.

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік і Ян Доброносов, "5 канал".

  Попередній матеріал
  "Айдар" самовільно вирішив штурмувати бойовиків у Луганську - Міноборони
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура все ще перевіряє співпрацю комуністів з сепаратистами