5.ua

Філарет відповів на звернення голови РПЦ - закликав говорити правду

  Казати правду закликав Патріарх Київський Філарет Патріарха Московського Кирила. Так предстоятель Української православної церкви Київського патріархату відреагував на звернення Кирила, яке було оприлюднене напередодні.


  У ньому московський Патріарх наголошував, що на Сході України триває "братовбивство та міжусобиці". Натомість, Філарет зауважив, що кризову ситуацію спричинила агресія саме Російської федерації та поява російських найманців.

  У своєму публічному зверненні Київський Патріарх згадав і окупацію Криму та лютневий розстріл майданівців – і нагадав, що загострення знову ж таки виникло через дії Росії та особистий тиск Володимира Путіна на Віктора Януковича. На думку предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату, миру можна досягти лише тоді, коли Росія перестане вважати Україну частиною своє території, українців – частиною російського народу, а українську церкву – частиною московського патріархату. "Ваш обов'язок, як ієрарха – говорити правду", – наголосив Філарет.

  Попередній матеріал
  Генпрокуратура все ще перевіряє співпрацю комуністів з сепаратистами
  Наступний матеріал
  Західні ЗМІ обговорюють мирні ініціативи Порошенка, а російські – його вже "закінчили"