Фото mil.gov.ua

Генпрокуратура перевірить діяльність Міноборони часів Януковича

  Генеральною прокуратурою України розпочато перевірку в Міністерстві оборони та Генеральному штабі Збройних Сил України з питань додержання службовими особами вимог Закону України "Про Збройні Сили України" та інших нормативних актів, якими врегульовані питання бойової готовності та боєздатності Збройних Сил України.

  Про це повідомили у Головному управлінні нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури.

  Попередньо встановлено, що упродовж 2010 – 2013 років під час проведення заходів з реформування керівництвом оборонного відомства було прийнято низку управлінських рішень, внаслідок чого знижено бойову готовність військових частин Збройних Сил України. В окремих випадках це призвело до неможливості виконання підрозділами завдань за призначенням.

  Крім цього, внаслідок хронічного недофінансування військових програм з року в рік погіршувалося забезпечення військ, навченість особового складу, знижувалася справність озброєння та військової техніки.

  Під час перевірки за вищевказаними фактами, із залученням спеціалістів, будуть вивчені відповідні документи і матеріали, отримані пояснення від службових осіб Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України. За її результатами буде прийнято законне рішення та застосовано відповідні заходи реагування.

  Попередній матеріал
  Рух між Донеччиною та Харківщиною контролюють українські блокпости
  Наступний матеріал
  Колектив столичного Будинку актора протистоїть рейдерам
  Теги:
  Loading...