5.ua

Рух між Донеччиною та Харківщиною контролюють українські блокпости

  Харківщина посилює оборону на межі з Донецькою областю. Там облаштували блокпости – правоохоронці перевіряють автомобілі, аби перешкодити ввезення на територію області зброї та сепаратистів із Слов'янська та Краматорська.

  Гелікоптери, бронетранспортери, протитанкова і стрілецька зброя – усе задля безпеки Харківщини. Поблизу Ізюму на межі з Донецькою областю встановили блокпости, бо за кілька десятків кілометрів – неспокійний Слов'янськ. Аби не допустити на свою територію озброєних сепаратистів, правоохоронці ретельно перевіряють автомобілі.

  Командир з’єднання Внутрішніх військ Олександр Радієвський зазначив: у Слов’янську багато вогнепальної зброї, яка розходиться серед порушників порядку і колишніх засуджених, тому треба бути назирці.

  Ще один блокпост – на дорозі у напрямку Краматорська. Туди журналістів доправляють гелікоптером. Звільнене від сепаратистів летовище зараз охороняють українські військовики, бо не виключають нових нападів розкольників.

  Серед провокаторів – нетверезі місцеві жителі, жінки і молодь. Поки що їх вдавалось відігнати попереджувальними пострілами, однак на місці подій бійці уже вилучили гранату іноземного виробництва.

  Поки Харківщина убезпечує себе від нападників – на Донеччині триває антитерористична операція.

  Начальник антитерористичного центру Василь Крутов повідомив: до наявних в області 150 "зелених чоловічків" додалось ще 300 нових. Перйти кордон для професіонала, з його слів – не проблема, тож ситуація залишається вкрай непевною.

  Між тим, у самому Харкові після невдалої спроби захоплення міської ради – спокійно. Проте, за даними місцевих ЗМІ, сепаратисти готують чергові провокації на Великдень.

  Світлана Сірик, В’ячеслав Кузьменко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Ярема: Частина співробітників донецької міліції перейшла на бік сепаратистів
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура перевірить діяльність Міноборони часів Януковича
  Теги:
  Loading...