фото АПУ

Гельсінська група закликала продовжити дерусифікацію та декомунізацію в Україні

І з такою пропозицією учасники Групи звернулись до Президента

У середу, 9 листопада, Президент Петро Порошенко зустрівся із засновниками та членами Української Гельсінської Групи. Під час розмови вони запропонували продовжити процес подальшої декомунізації та дерусифікації в Україні. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Учасники зустрічі звернулися до Президента з пропозиціями щодо вдосконалення системи національного виховання молоді, гідного вшанування пам'яті українських правозахисників-дисидентів, реабілітації тих борців за волю України, які за збігом історичних обставин не отримали такого визнання, продовження процесу подальшої декомунізації та дерусифікації українського інформаційного простору, підсилення ролі громадянського суспільства та реформування політичної системи", – йдеться в повідомленні.

У свою чергу Президент наголосив на важливості відновлення історичної справедливості та донесення історичної правди про борців за волю та незалежність України в часи тоталітарного радянського режиму.

Порошенко заявив, що до підручників з історії України має бути негайно повернута інформація про борців за незалежність країни.

фото АПУ

Крім того, глава держави підтримав звернення правозахисників щодо необхідності внесення змін до навчальних програм закладів освіти з метою "повного та правдивого висвітлення ролі українських правозахисників в процесі відновлення української незалежності".

"Від щирого серця хотів би сказати кожному з вас величезне дякую, бо як на мене - в моїх очах Гельсінські групи були і є справжні герої. На моє глибоке переконання є надзвичайно важливо, що ваш внесок у відновлення української незалежності ми обов'язково відзначили і запам'ятали", – додав Порошенко.

Нагадаємо, 9 листопада Українська Гельсінська Спілка відзначила 40-у річницю створення.

Дивіться також: У стінах Могилянки відкрилась спеціальна виставка "В'язні сумління" до 40-річчя Гельсінської Спілки

Попередній матеріал
ФСБ заявила про затримання "українських диверсантів" у Криму – ЗМІ
Наступний матеріал
Рівень претендентів на високі посади держслужби досить низький – міністр Кабміну
Теги:
Loading...
Українська Гельсінська Спілка готується відзначити 40-у річницю створення

Українська Гельсінська Спілка готується відзначити 40-у річницю створення

40-річчя Гельсінської Спілки: У стінах Могилянки відкрилась спеціальна виставка "В'язні сумління"

40-річчя Гельсінської Спілки: У стінах Могилянки відкрилась спеціальна виставка "В'язні сумління"