5 канал

Франція передала до лікарень Дніпра комфортних медичних меблів на €10 тисяч

Це вже сьома лікарня у місті, яка отримала допомогу від французьких волонтерів

Франція передасть до Дніпровської лікарні гуманітарний вантаж вартістю 10 тисяч євро. У цьому закладі після тяжких поранень на Сході вже прооперували понад 200 бійців. Про це повідомляє "5 канал".

Як зазначається, функціональними медичними меблями обладнають дві стаціонарні палати Дніпровського опікового центру у другій міській лікарні.

Приблизна вартість вантажу - 10 тисяч євро. Раніше інвентар був у вжитку в європейських клініках. Натомість, старі меблі в Дніпровському центрі експлуатувалися понад півстоліття.

"У нас працює дуже сильна команда лікарів. Звичайно, ми намагаємося обладнати лікарню за сучасними вимогами. Та допомога, яка до нас надходить, нам дуже-дуже потрібна", - каже завідувач приймальним відділенням Дніпровської міської клінічної лікарні №2 Тетяна Корицька.

Як стало відомо, у Дніпрі це вже сьома лікарня, яка отримала допомогу  від благодійної Асоціації "Україна – Франція". Крім того, допомогу вже отримали обласна лікарня імені. Мечникова і Дніпровський військовий госпіталь.

"Україна не виробляє (такі меблі), і МОЗ не постачає такі ліжка. Завдяки нашим французьким волонтерам ми маємо можливість отримати такі ліжка для лікарень", - пояснює куратор благодійного проекту від Дніпропетровської ОДА Олександр Коломійцев.

Нагадаємо, 8 вересня до лікарні у Дніпрі з Франції надійшла гуманітарна допомога - 25 зручних ліжок для хворих.

Попередній матеріал
У мережі оприлюднили перше відео з місця падіння російського Мі-8
Наступний матеріал
Торгівельні гіганти Metro та Ашан порушують санкційні заборони, працюючи в анексованому Криму – ЗМІ

До лікарні у Дніпрі з Франції надійшла гуманітарна допомога: 25 зручних ліжок для хворих

Вінничани передали 7 тонн харчів, медикаментів та одягу українським бійцям

Волонтери передали до шпиталю практичний бус: у лікарні планують зробити трансформер

НАТО передала Україні обладнання для розмінування Донбасу на 1 млн євро