лікарня_допомога 5.ua

До лікарні у Дніпрі з Франції надійшла гуманітарна допомога: 25 зручних ліжок для хворих

Вантаж зібрала і доправила до лікарні українська діаспора Франції

Обласна клінічна лікарня імені Мечникова у Дніпрі, до якої щодня доправляють бійців з тяжкими пораненнями, отримала гуманітарну допомогу з Франції. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, вантаж містить 25 ліжок для пацієнтів реанімацій, травматологічних і хірургічних відділень. У такому обладнанні лежачого хворого можна зафіксувати у зручному положенні.

Зазначається, що ліжка не нові, але за словами лікарів, надішли у гарному стані. Вантаж зібрала і доправила українська діаспора Франції.

"Йде переоснащення лікарень. Відбувається планова зміна залежно від того, як швидко ліжка виходять з гарного стану. Ліжка буде замінено на більш функціональні", – повідомив куратор благодійного проекту Олександр Коломійцев.

"При тій завантаженості та інтенсивності користування будь-яке обладнання, розхідні матеріали дуже швидко виходить з ладу. Їхній ресурс вичерпується дуже швидко, тому будь-якій гуманітарній допомозі, яка сприяє підвищенню якості лікування наших поранених і хворих, ми дуже раді", – зазначив заступник головного лікаря Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Юрій Скребець.

Як стало відомо, діаспора вже вчетверте допомагає лікарням Дніпра. Раніше волонтери також доставили до військового шпиталю рентгенапарат. 

Нагадаємо, у серпні волонтери передали до луцького військового шпиталю практичний бус. У лікарні запланували зробити з нього трансформер.

Попередній матеріал
Нова столична забудова: внаслідок будівництва пошкоджено стелу на станції метро "Героїв Дніпра"
Наступний матеріал
Шкіряк: У разі екстрадиції влада зробить все, щоб Каськів в Україні був у безпеці

До лікарні у Дніпрі доправили тяжко поранених бійців, двоє з них – на апаратах штучної вентиляції легенів

Вінничани передали 7 тонн харчів, медикаментів та одягу українським бійцям

Литва передала Україні 150 тонн боєприпасів - ЗМІ

Волонтери передали до шпиталю практичний бус: у лікарні планують зробити трансформер