Гривня
Гривня foto

Фонд соцстраху компенсує 50% зарплати українцям, які перебувають на самоізоляції через коронавірус

  Читайте по-русски
  Проголосований документ дає право застрахованим особам отримати виплати на період перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров’я

  Фонд соціального страхування компенсує працюючим українцям 50% втраченого заробітку за час самоізоляції під медичним наглядом і перебування в лікарні. Про це повідомила директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Олена Дума на брифінгу.

  "Міністерством соціальної політики було розроблено в останні дві доби і сьогодні схвалено Верховною Радою України закон, який також розширив перелік страхових випадків. Так, на час самоізоляції під медичним наглядом і перебуванням в лікарнях задля запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 Фонд соціального страхування компенсуватиме 50% заробітку", – сказала Дума.

  Вона пояснила, що проголосований документ дає право застрахованим особам отримати виплати на період перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров’я, а також на час самоізоляції під медичним наглядом.

  Як повідомляв 5.UA, в Україні 18 березня о 12:00 припинять внутрішнє пасажирське міжміське сполучення: залізничне, автобусне та авіаційне.

  Попередній матеріал
  Найбільшою помилкою при лікуванні коронавірусу є недостатня захищеність медпрацівників – китайські лікарі
  Наступний матеріал
  У поліції планують перевіряти документи громадян та встановлювати маршрути на час карантину
  Loading...