Спілка ветеранів
Спілка ветеранів 5 канал

Фінансування ветеранських організацій знов не затвердили: яка причина

Цього разу представники громадськості та волонтери відмовилися підписувати протоколи розподілу коштів

Фінансування ветеранських організацій на друге півріччя поточного року не затвердили. На спеціальному засіданні питання відтермінували на тиждень, передає кореспондент "5 каналу". 

Як стало відомо, причина такого рішення – протест представників громадськості та волонтерів, які відмовилися підписувати протоколи розподілу коштів.

Упродовж літа комісія, куди входить п'ять членів-представників громадських організацій і стільки ж представників від державної служби ветеранів війни та учасників АТО, вивчала заявки від ветеранських організацій на отримання державних грошей. Але сьогодні, у день затвердження остаточного кошторису, цифри в протоколах зросли майже в півтора рази, стверджують представники громадськості. Вони підозрюють, що бюджетні гроші знову можуть піти на фінансування псевдо-ветеранських організацій.

"У державній службі протоколи, які ми мали сьогодні підписати, виявилися змінені. Там виявилися більші суми, кошториси, яких ми не погодили під час засідань. І всі п'ятеро членів від громадськості відмовилися підписувати ці протоколи, і держслужба пообіцяла, що сьогодні питання фінансування не буде виносити. А ми будемо ще тиждень вивчати ці протоколи і встановлювати, з чиєї вини в них не ті цифри", – прокоментував координатор спілки ветеранів війни з Росією Олександр Войтко.

"Це нормальний робочий процес. З завтрашнього дня будемо розбиратися, по-перше. По-друге, по деяким об'єднанням, коли було голосування, представники громадськості просили записати в протокол окрему думку, що в тому вигляді, як подані документи, вони захід не пропускають, але якщо з'являться відповідні документи, то готові дозволити його проведення", - зазначає заступник голови Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО В'ячеслав Марченко. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Не купуй вірність – візьми в притулку": У Дніпрі ветерани АТО знялися у відвертій фотосесії задля кошенят

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Другий після Ріо": У Лондоні проходить найвідоміший карнавал Європи
Наступний матеріал
"Мають спостерігати 24 години 7 днів на тиждень": Порошенко висловив невдоволення роботою місії ОБСЄ на Донбасі
Loading...