infortunisticanova.it

Фінансування охорони здоров'я збільшать до 85 мільярдів - Супрун

Обсяг фінансування сфери охорони здоров'я буде збільшено до 2020 року до 85 мільярдів гривень

В ефірі "5 каналу" заявила в.о. голови Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що у наступні три роки є план збільшити фінансування охорони здоров'я на 25 мільярдів - до 85 млрд. у 2020 році. "У відповідному законопроекті також вказано, що 5% ВВП до 2020 року має бути передано на медичну систему. Це дуже багато... Зараз багато коштів використовуються дуже неефективно", - сказала вона.

Супрун зазначила, що боятися медичної реформи не варто.

"Ті, хто боїться, думаю, не розуміють до кінця, як вона (система) буде змінюватися. Є дуже багато міфів, які розкручують ті, хто проти реформи. Коли ми зможемо донести до лікарів, як воно буде, думаю, вони вже не боятимуться", - зазначила в.о. міністра.

Супрун також заявила, що серед медичної спільноти "є багато медиків, лікарів, медсестер та інших працівників, які чекають на реформу".

"Найважливіше, що тарифи (на медпослуги) будуть відкриті, прозорі, і всі будуть розуміти, скільки коштують медичні послуги. З 1 січня ми розпочинаємо з первинної ланки і у кожного пацієнта буде тариф, який отримає лікар за опіку над цим пацієнтом за рік", - сказала Супрун.

За її словами, у 2018 році будуть запроваджені деякі пілотні програми на послуги, які будуть покриватися державною страховкою, а у 2020 році відбудеться перехід на повну оплату за послуги.

Повну версію інтерв'ю дивіться у відео:

Як повідомляв 5.UA, у МОЗ пояснили, що передбачає гарантований пакет первинної медичної допомоги.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Пам'ятник жертвам популізму: під ВР прихильники медреформи провели моторошний флешмоб – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Активісти збираються провести Марш Слави Героїв у Києві
Наступний матеріал
Щонайменше 15 учасників поодиноких пікетів затримали в анексованому Криму - "Крим.SOS"
Loading...