Фестиваль наречених влаштували в Ужгороді

  Фестиваль наречених влаштували в Ужгороді. Близько півтори сотні дівчат у різноманітних весільних вбраннях зібралися у центрі міста. Образи наречених - від вишуканої імператриці до маленького купідона. Не обійшлося і без весільного рушника. Докладніше - далі у сюжеті.

  У фестивалі беруть участь не лише майбутні наречені, а й вже заміжні дівчата. Кажуть - у приємні спогади поринати завжди приємно. Наталка вже третій рік поспіль бере участь в параді наречених. Цього разу обрала образ російської імператриці.

  Наталія Засухіна, учасниця параду наречених: "И мы буквально за полдня еще вчера в обед я только покупала все это и мы сделали это за один день и за ночь, как получилось, судить наверное зрителям, поэтому будем ожидать".

  Ганна бере участь у фестивалі вперше, але вирішили одразу виділитися екстравагантністю. ЇЇ вбрання зроблене із звичайних газет.

  Ганна Перебзяк: "Ми не рахували скільки грошей, но 50-т газет пішло".

  Окрім головного призу кращій нареченій, журі передбачило нагороди у різноманітних номінаціях: оригінального макіяж, найекстравагантніша сукня, найбільш оригінальні аксесуари.

  Юдіта Чорна, учасниця параду: "Моє власне відчуття, тому що моя фамілія Чорна і я підтримую свою фамілію і не дамся нікому, білою не буду".

  Христина, у
  часниця параду: "Ну справа в тому, що наша група називається «Не такі як всі» і ми маємо чимось відрізнятися і ось ми вибрали цей колір".

  Головним атрибутом параду наречених став весільний рушник. На його створення у художників пішло понад 2 тижні. Організатори свята кажуть, це найбільший рушник на Закарпатті.

  Сергій Денисенко, співорганізатор параду наречених: "В этом году мы решили сделать самый большой свадебный рушнык, вот он у меня в руках, его изготовили художники в драмтеатре, это полотно, значит его размеры 27 метров на 3, общая площадь 81 квадратный метр, то-есть это хорошая трех-комнатная квартира получается".

  А закінчилося свято, як і на кожному весіллі, символічним киданням букету. Хто з дівчат упіймав – той обов’язково ще у цьому році приміряє справжню весільну сукню, вірять учасниці фестивалю.

  Світлана Максимова, Микола Скунць, Ужгород, "5 канал"

  Попередній матеріал
  США потерпають від повеней
  Наступний матеріал
  У Німеччині влаштували виставку коміксів
  Теги: