Адвокат Марк Фейгін twitter.com

Фейгін: Слідство ФСБ чекає на певні рішення "згори" щодо Сущенка

Нині неможливо спрогнозувати, коли відбудеться суд над українським журналістом

Росія затягує слідство у справі ув'язненого журналіста Романа Сущенка. Про це "5 каналу" повідомив його адвокат Марк Фейгін.

За його словами, фактично досудове розслідування вже завершене, однак офіційної постанови про це досі немає. Тому коли відбудеться суд – наразі не можна спрогнозувати.

"Процесуальні дії взагалі-то завершені. Ми чекаємо, власне, на постанову про завершення справи та початок ознайомлення з матеріалами. Можна припустити – з того досвіду, що ми маємо – що слідство ФСБ чекає на певні рішення "згори" щодо долі Романа Сущенка. Залишається чекати на всі основні рішення в останній тиждень вересня. Тоді, можливо, можна буде більш-менш точно сказати, коли відбудеться основний суд у справі Романа Сущенка", – зазначив у коментарі Фейгін.

Нагадаємо, 27 липня суд у Москві вирішив залишити Сущенка за ґратами до 30 вересня. Таким чином, український журналіст перебуватиме в ув'язненні у Росії вже рік. І лише після року в неволі українцю дозволили зустрітися з рідними – дружиною та донькою.

Як повідомляв 5.UA, 30 вересня 2016 року в Москві неправомірно затримали власного кореспондента "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка. Його звинувачують у "шпигунстві". Зокрема, у ФСБ чоловіка назвали "полковником української розвідки".

Попередній матеріал
"Погодні примхи": без світла в Україні залишились понад 470 міст та селищ
Наступний матеріал
"Все вдалося": Українці із бронзою повернулись з Чемпіонату світу з паратріатлону
Loading...