Епіфаній
Епіфаній radiosvoboda.org

Епіфаній розповів, чи зміниться ПЦУ до отримання томосу

  Після отримання томосу буде скликаний синод та сформовані органи управління Церкви

  Предстоятель Православної Церкви України – митрополит Київський і всієї України Епіфаній розповів, що до отримання Томосу про автокефалію жодних докорінних змін в Православній Церкві України не буде. Про таке повідомив священнослужитель під час ефіру на телеканалу "Прямий".

  "Ведуться переговори про майбутнє Церкви, що мається на увазі, Церква – нова, немає ніяких підрозділів, немає ніяких органів, немає ніяких комісій. Це все буде створено, коли скличуть Синод. Це органи Церкви, які будуть відповідати за різні сторони життя Церкви. Зараз ведуться переговори. Але, як сказав владика Епіфаній, до отримання томосу кардинальних змін в Церкві не буде. Ми чекаємо на найважливіший момент – це отримання томосу. Коли томос буде отриманий – Церква незалежна, легітимна, канонічна, вже нічого негативного до неї не придумаєш. Ось тоді скликається Синод і будуть формуватися органи управління Церкви", – розповів він.

  Як повідомляв 5.UA, архієпископ Чернігівській Євстратій Зоря розповів, коли томос привезуть в Україну і коли це буде – 6 січня чи пізніше.

  Нагадаємо, як повідомляв 5.UA, 15 грудня 2018 року на Об'єднавчому соборі обрали предстоятеля Української Помісної Церкви. Ним став єпископ Української Православної Церкви Київського Патріархату Епіфаній. Того самого дня Вселенський Патріарх благословив Епіфанія та запросив до Константинополя для отримання томоса.

  Нагадаємо, 11 жовтня в Константинополі Вселенський Патріархат, по завершенні Синоду, оголосив своє рішення щодо України. Він продовжує процедуру надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві. 

  Попередній матеріал
  Відомий боксер попався на допінгу
  Наступний матеріал
  Україна запровадила санкції щодо археологів, які проводили незаконні розкопки в анексованому Криму

  Предстоятель Єдиної Церкви розповів, чи планують переносити Різдво в Україні

  Українська Церква не залежатиме ні від держави, ні від Константинополя – предстоятель

  Мережу заповнили меми про істеричну реакцію противників Єдиної Української Церкви – ФОТО

  Українцям хочуть додати новий офіційний вихідний

  Вселенський Патріарх запросив новообраного предстоятеля УПЦ Епіфанія для співслужіння Божественної літургії

  Порошенко: Автокефалія і здобуття Томосу – частина стратегії на остаточну деколонізацію України