ПЦУ
ПЦУ pogliad.ua

Українцям хочуть додати новий офіційний вихідний

  Українцям пропонують святкувати 15 грудня як День духовної єдності України

  Верховній Раді пропонують запровадити нове свято на честь створення Православної Церкви в Україні, зробивши цей день вихідним. Про це на своїй сторінці у Facebook написав нардеп Сергій Міщенко – ініціатор законопроекту.

  "15 грудня 2018 року увійшло в новітню історію України як День духовної єдності України, адже цього дня в Софії Київській відбувся Об'єднавчий собор Української Православної Церкви. Близько двохсот делегатів (ієрархи, священники та миряни) з трьох Православних Церков – Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви та Української Православної Церкви Московського Патріархату – утворили Українську Помісну Православну Церкву та обрали її предстоятелем, Митрополитом Київським та всієї України Епіфанія", – написав він.

  Тож Міщенко у зв'язку з цим зареєстрував законопроект "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України", в якому запропонував 15 грудня визначити Днем духовної єдності України та святковим неробочим днем.

  Попередній матеріал
  "Є підозра на рак": Супрун розповіла про лист Клиха з колонії РФ
  Наступний матеріал
  Кабміну пропонують заборонити використання диких тварин у цирку
  Loading...