5 канал

Екс-заступник голови СБУ: Багато заможних прихильників "ДНР" та "ЛНР" переїхали в Чорногорію

Заможні вихідці із окупованих територій на Донбасі виїхали не в Крим, а у Чорногорію

Таке в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" під час обговорення теми "Роль Росії у переворотах в Чорногорії, Придністров'ї, Молдові", заяви заступник голови СБУ (2014-2015 рр) Віктор Ягун.

"На мітингах в Чорногорії з'явилися прапори "ДНР", "ЛНР". Дуже багато там вихідців з Луганської, Донецької області з грошима, які не хочуть підтримувати чомусь те, що вони там (на сході України – 5юua) заварили, бо вони виїхали не в Крим, а виїхали в Чорногорію і там зараз перебувають. Є дуже багато свідчень про те, що вони там грошима обмінюються і інші речі. Ми зі свого боку цю інформацію так само передавали списками, тому що вони користувалися українськими закордонними паспортам", - зазначив Ягун.

Нагадаємо, "російські націоналісти" планували здійснити державний переворот під час виборів у Чорногорії в жовтні. Про це заявив спеціальний державний прокурор країни з питань організованої злочинності Чорногорії Мілівоє Катнич. План, за його словами, включав зокрема вбивство прем'єр-міністра країни Міло Джукановича та приведення до влади проросійської коаліції.

Попередній матеріал
На Закарпатті через небувалі зливи ріки виходять із берегів
Наступний матеріал
В бою під Попасною поранено трьох українських бійців

Російським націоналістам закидають підготовку перевороту в Чорногорії

У Росії планували вбивство прем'єр-міністра Чорногорії – ЗМІ