gazetki.by

Експерти аграрного бізнесу розповіли, які продукти подорожчають у листопаді

Без змін залишаться ціни на хліб, відносно стабільною буде вартість цукру, олії та гречки

У листопаді цього року прогнозується зростання цін на овочі, яблука, м'ясо та можливо – на молоко, інформує прес-служба асоціації "Український клуб аграрного бізнесу".

Зазначається, що відбудеться поступове зростання цін на овочі та яблука в межах 3-7 % "через завершення піку збирання продукції". Також очікується підвищення цін на м'ясо. Причиною називається необхідність переробних підприємств починати закуповувати продукцію для виготовлення ковбасних виробів на новорічні та різдвяні свята.

"Можливе також подальше зростання цін на молоко під впливом підвищення вартості сировини та виробничих ресурсів та сезонного скорочення виробництва на 15%. Вартість цукру, олії та гречки буде відносно стабільною під впливом збільшення виробництва та розпалу сезону переробки. Також не очікується суттєвих змін у вартості хлібу", – розповіли в асоціації.

Крім того, було зроблено огляд українських цін на харчі у попередньому місяці: у жовтні ціни на яловичину не зазнали значних змін, вартість свинини та курятини знизилась на 4% та 1% відповідно. Вартість молока у жовтні зросла на 4%, наразі закупівельні ціни на молоко вищого ґатунку становлять близько 8 грн/кг, разом з тим ціни на олію, хліб та гречану крупу не змінилися, цукор подорожчав на 2%.

Ціни на харчові продукти у жовтні-вересніАсоціація \"Український клуб аграрного бізнесу\"

Довідка: Асоціація "Український клуб аграрного бізнесу" запроваджує щомісячний моніторинг цін на основні продукти харчування, а саме: овочі борщового набору, яблука, м'ясо, молоко, олію, цукор, гречану крупу та хліб пшеничний. Огляд готується на початку кожного місяця з аналітикою двох попередніх місяців та прогнозом на поточний.

Нагадаємо, віце-прем'єр Павло Розенко пояснив, як зростання мінімальної зарплати вплине на ціни та субсидії.

Попередній матеріал
Турчинов: Наші ракети кращі за російські аналоги
Наступний матеріал
Терористи "ЛНР" захопили у полон суддю
Теги:
Loading...
"Виявлено націнку у тендерах в 1000%": Балчун розповів про реальний стан речей в "Укрзалізниці"

"Виявлено націнку у тендерах в 1000%": Балчун розповів про реальний стан речей в "Укрзалізниці"

Розенко пояснив, як зростання мінімальної зарплати вплине на ціни та субсидії

Розенко пояснив, як зростання мінімальної зарплати вплине на ціни та субсидії