Facebook / Help Mykola

Прем'єр-міністр Канади відповів на листа українського хлопчика, який втратив кінцівки на Донбасі

Хлопчик підірвався на міні біля Володарського. Його брат загинув, а сам він втратив обидві ноги і руку

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо отримав зворушливого листа від 12-річного хлопчика Миколи Нижниковського, який був важко поранений на Донбасі і зараз проходить реабілітацію у Канаді.

"Мене звати Микола Нижниковський. Минулого року і Україні я підірвався на гранаті і був поранений: я втратив ноги, одну руку і будь-яку надію на нормальне життя", - йдеться у листі маленького українця.

Зараз він на перебуває лікуванні у Монреалі і завдяки канадським медикам може отримати ноги. "Медики вашої країни не лише дають мені надію і підтримку, а й можливість знову працювати завдяки протезам. Раніше я не уявляв, які вони, канадійці. Тепер прапори Канади та України прикрашають мої протези, майже як татуювання", - пише Микола.

"Я дуже-дуже хочу подякувати всім, хто доклав зусиль і дав мені можливість лікуватися тут, хто зі мною щодня, всім, хто дав мені нову надію на майбутнє", - завершив листа хлопчик.

У своєму Twitter Трюдо заявив, що він був дуже зворушений цим посланням, а позитивне ставлення і відвага хлопчика надихають його. У своїй відповіді прем’єр подякував маленькому українцю за його сміливість і зазначив, що Канада хоче допомогти багатьом таким пораненим.

Трюдо побажав хлопчику швидкого одужання і запевнив, що попереду в нього яскраве майбутнє.

Twitter / Justin Trudeau

На сайті Help Mykola, який збирає пожертви для дитини, розповідається його історія. 24 серпня 2015 року Микола та його брат Данило гралися у полі у Володарському на Донеччині. Хлопчики підірвалися на міні. Данило тоді загинув, а Микола, окрім втрати трьох кінцівок, отримав численні травми обличчя, зубів, очей та інших частин тіла.

Попередній матеріал
"Схаменіться, покайтеся та складіть зброю": окупант розкаявся у вбивстві українців на Сході
Наступний матеріал
КСУ почав розгляд справи про конституційність позбавлення Януковича президентського звання
Теги:
Loading...

Діти героїв АТО відправляться на відпочинок до США

"Капелюха на вуха": Сьогодні весь світ підтримує невиліковно хворих дітей

В Алеппо внаслідок обстрілу школи загинуло четверо дітей

Депутат Бориспільської міськради погорів на вимаганні хабара від багатодітної родини