Позиція на Донеччині

"Двохсоті" та "трьохсоті" у ворога: захисники Луганського вгамували ДРГ терористів

Диверсанти намагаються підступитися до захисників Світлодарської дуги. Від початку так званого великоднього перемир'я біля Луганського армійці фіксували вже декілька ворожих вилазок

У понеділок, 2 квітня, українським військовослужбовцям довелося відкрити вогонь, аби запобігти прориву бойовиків на Світлодарській дузі. Деталі від бійців дізналася журналіст "5 каналу". 

"Постійні обстріли – щоденні. Вдень буває, що стріляють, але не так інтенсивно. Вночі, починаючи з 18:30 і до ранку, постійно "кошмарять", – розповідає військовий Максим.

"Війна як ішла, так і йде. Як стріляли – так і стріляють. Були приходи з СПГ, з 82-мм та 120-мм мінометів", – зазначає військовий Олексій.

"Великоднє перемир'я" поблизу Луганського так і не настало. Щоправда, найманці зменшили інтенсивність обстрілів. Натомість – збільшили активність ворожі диверсанти.

Кілька разів минулого тижня на заваді ворожим диверсантам ставали світлосигнальні ракети, які встановили армійці. Натрапивши на них, викриті найманці змушені були відступали. У ніч проти вівторка, 3 квітня, їм вдалося підступитися ближче. Тоді зав'язався бій.

"Ми їх помітили та відправили їм "подарунки". Коли вони виповзли, почався бій. І з боєм вони пішли. На їхні стороні "двохсоті" та "трьохсоті", – каже боєць Олексій.

Бійці розповідають, що нині на ворожих позиціях новачки.

"Професіонали тулити-крутитися не будуть. Вони все роблять з розумом, а це без розуму. Це здуру!" – наголошують українські захисники.

Між вилазками ворог постійно укріплюється. Як помітили це бійці АТО – дізнайтеся в сюжеті:

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Донецька область, "5 канал"

Попередній матеріал
Вбивство беркутівців: як у суді розглядають справу проти майданівця Бубенчика
Наступний матеріал
У ЄС обов’язкове е-декларування для українських антикорупціонерів розглядають як атаку на громадянське суспільства – Гарань