ДПСУ (ілюстративне фото)
ДПСУ (ілюстративне фото) ДПСУ

Двоє російських поліцейських попросили політичного притулку в Україні – відео

Читайте російською
Стосовно них на території РФ внутрішньою безпекою МВС Росії сфабрикована та розслідується Слідчим комітетом замовна кримінальна справа

До співробітників Держприкордонслужби у пункті пропуску "Гоптівка", що на Харківщині, звернулося двоє громадян РФ із проханням про політичний притулок в Україні. Про таке повідомили на сайті ДПСУ.

"Ці громадяни є чинними співробітниками органів внутрішніх справ РФ, яких переслідують у Росії за принципову позицію щодо протидії злочинності. Причиною, що спонукала їх просити політичного притулку в Україні, стало переховування від переслідування у зв'язку з їхньою службовою діяльністю", – зазначили у повідомленні.

За словами втікачів, вони стали жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагались протидіяти розповсюдженню наркотичних речовин в аптеках на ділянці своєї відповідальності. Росіяни пояснюють: особи, які потрапили в поле їхнього зору, як співробітників поліції, є стійким злочинним угрупованням, що займається розповсюдженням наркотиків. Злочинці мають чітку та розгалужену систему зв'язків серед високопосадовців різного рівня у владних структурах Росії.

Слід зазначити, що стосовно них на території РФ внутрішньою безпекою МВС Росії сфабрикована та розслідується Слідчим комітетом замовна кримінальна справа.

"Не сподіваючись на справедливе розслідування, у зв'язку із замовленням "зверху", вони прийняли рішення втекти з РФ в Україну. Росіяни також зазначили: друзі повідомили їм, що існує реальна загроза їхній свободі, здоров'ю та навіть життю", – додали в ДПСУ.

 

Попередній матеріал
Дають гідну відповідь: як бійці обороняють Світлодарську дугу – сюжет
Наступний матеріал
Відомо дату суду над поліцейським, який бив ногами лежачого активіста С14

Снайперський обстріл КПВВ "Мар'їнка": до Києва авіацією доставили пораненого прикордонника

Спіралі "Єгоза" та протитранспортні рови: як прикордонники облаштовують кордон з РФ

На Закарпатті місцеві мешканці перешкоджають облаштовувати кордон – ДПСУ

"Подорож" Бойка і Медведчука в Москву: в ДПСУ відповіли, чому до політиків запитань не було

Українці отримують фейкові смс про "Майдан 3.0" – що варто знати

В Україну не пустили 2-х гастролерів з Росії – названо причину