Дружина загиблого добровольця у суді довела, що її чоловік поклав життя за Україну

  У Дніпропетровську вдова убитого під час АТО бійця через суд довела: її чоловік загинув, захищаючи країну, він був учасником бойових дій і держава має це поважати.

  Чоловік Ольги Петрушової записався добровольцем ще у квітні. У 46-річного Олександра за плечима був досвід війни в Афганістані. Відтак, до лав підрозділу "Правого сектору" його прийняли без проблем.

  12 серпня чоловік загинув. Автобус, у якому він пересувався разом із іншими бійцями, бойовики розстріляли поблизу Мар'їнки на Донеччині.

  На передовій Владислав Сіверський воював із Олександром Петрушовим в одному підрозділі – тепер на його свідчення посилається дружина загиблого. Через суд жінка вимагала для свого чоловіка статусу учасника бойових дій. Їхні аргументи для суду виявилися переконливими – Феміда встановила факт участі Олександра Володимировича Петрушова у бойових діях під час АТО.

  Визнання судом Олександра Петрушова учасником бойових дій – лише перший крок. Щоб сім'я отримала належні їй пільги, відповідний статус їй має надати комісія Міністерства соціальної політики. Зараз його отримують переважно військовослужбовці чи нацгвардій ці, і ця вибірковість обурює багатьох добровольців.

  Попередній матеріал
  Фонд гарантування вкладів пропонує НБУ ліквідувати "Актив-Банк"
  Наступний матеріал
  Standard & Poor's знизило рейтинг України в інвалюті

  Добровольці пропустили частину "гуманітарки" Ахметова

  Добровольчий мобільний шпиталь відправився на передову

  До лав добровольчого батальйону "Донбас" стали 60 новопризначених сержантів

  УПЦ КП передала воїнам-добровольцям 3 реанімобілі