УПЦ КП передала воїнам-добровольцям 3 реанімобілі

  Два реанімобілі та джип для перевезення поранених, теплі речі та мобільні іконостаси – усе це передала бійцям АТО Українська православна церква Київського патріархату.


  Гроші на автівки зібрали віряни Переяслав-Хмельницької єпархії, а один з реанімобілів подарувала українська діаспора з Лос-Анжелеса. Освятив автомобілі сам патріарх Філарет.

  Сьогодні машини подарували різним підрозділам, які воюють в зоні АТО. "Один автомобіль буде передаватися 11 батальйону "Київська Русь", другий автомобіль реанімаційний буде передаватися Першому добровольчому шпиталю імені Драгоманова, а джип буде передаватися ДУКу і ОУН – медичній частині, яка стоїть прямо в Пісках" – уточнив священик Богдан Тимошенко.

  Нині машини чекають на укомлектацію необхідним медобладнанням. Потому доставлятимуть поранених бійців із передової до шпиталів. Кажуть, із такими машинами, шансів вижити у бійців буде значно більше.

  Основна ж проблема у тому, що машини для евакуації поранених та реанімобілі надовго в зоні АТО не затримуються. Боєць ДУК "Правий сектор" Ігор Карабін каже: "Машина – це розхідний матеріал. Я, як водій швидкої конкретно з першої лінії вам можу сказати – машина живе до місяця часу. Позаминулої неділі під мінометним обстрілом за 7 хвилин ми втратили 4 машини".

  Загальна вартість подарунків – 300 тисяч гривень. За останні два місяці Українська православна церква Київського патріархату зібрала на потреби бійців АТО понад 22 мільйони гривень.

  Попередній матеріал
  СБУ запобігла незаконному продажу українських гелікоптерів до РФ
  Наступний матеріал
  Мешканці Словянська привітали бійців ЗСУ зі святом