ukranews.com

Фонд гарантування вкладів пропонує НБУ ліквідувати "Актив-Банк"

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звернувся до Національного банку України з пропозицією відкликати ліцензію та ліквідувати "Актив-Банк".

  Про це повідомляє прес-служба ФГВФО в п'ятницю.

  Згідно з повідомленням, з метою формування переліку вкладників з 20 грудня будуть припинені виплати вкладникам "Актив-Банку" через установи "Укргазбанку" і будуть відновлені не пізніше, ніж через сім днів з дня відкликання банківської ліцензії банку.

  Нагадаємо, ФГВФО продовжив на місяць - до 30 грудня термін роботи тимчасової адміністрації в "Актив-Банку", спочатку введеного на три місяці.

  ФГВФО станом на 1 вересня 2014 року оцінював виплати вкладникам банку в рамках гарантованої суми відшкодування в 1,334 млрд грн.

  "Актив-Банк" заснований в 2002 році. Найбільшим акціонером банку на 1 липня 2014 року було ТОВ "Актив Фінанс Груп" (97,099%).

  За даними фінустанови, у травні цього року в "Актив-Банк" увійшли інвестори, що представляють Великобританію, Ізраїль і Росію. Ця група інвесторів працює через інвестиційний фонд Central markets на фінансових ринках 30 європейських країн.

  Згідно з даними Нацбанку України, станом на 1 жовтня 2014 року по розміру загальних активів (1,998 млрд грн) "Актив-Банк" займав 52-е місце серед 166 діючих у країні банків.

  Попередній матеріал
  Інтенсивність боїв на Донбасі знову зростає
  Наступний матеріал
  Дружина загиблого добровольця у суді довела, що її чоловік поклав життя за Україну

  Нацбанк поки що не буде обмежувати валютні потоки - замглави НБУ

  Нацбанк хоче отримати від МВФ ще $15 млрд

  У Нацбанку говорять про закриття небанківських обмінних пунктів

  Курс рубля знову знижується на міжбанку