ДПСУ
ДПСУ ДПСУ

ДПСУ: Майже 1,5 тис. іноземців заборонено в’їзд в Україну через відвідування Криму

  Тільки з початку 2018 року вже виявлено понад 30 таких осіб

  Майже 1500 іноземним громадянам заборонено в'їзд в Україну через порушення ними порядку в'їзду до окупованої території АР Крим. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

  "Протягом 2017 року складено майже 2,3 тисячі адмінпротоколів за ст.204-2 КУпАП за порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Крім того, прийнято майже 1500 рішень про заборону в'їзду в Україну іноземним громадянам за такі порушення, зокрема більше сотні артистів та діячів культури", - йдеться у повідомленні.

  На даний час за результатами моніторингу виокремлено також ще понад 810 осіб, які, можливо, перебували на тимчасово окупованій території АР Крим, зазначили у Держприкордонслужбі.

  Відзначається, що прикордонники продовжують системно вживати заходів з виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які відвідували тимчасово окуповану територію Криму всупереч встановленому порядку. Тільки з початку цього року вже виявлено понад 30 таких осіб. Зокрема, одну з порушниць, громадянку Росії, спинили 12 січня в аеропорту "Київ". Вона планувала потрапити в Україну прилетівши рейсом з Мінська. Однак під час прикордонного контролю з'ясувалося, що жінка незаконно відвідувала територію тимчасово окупованого Криму. Наразі громадянці РФ заборонено в'їзд до України терміном на 3 роки та відправлено зворотнім рейсом.

  У ДПСУ нагадали, що відповідно до законодавства, у разі порушення іноземцями правил перетину адмінкордону з Кримом в'їзд в Україну їм не дозволяється та приймається рішення про заборону в’їзду в Україну. Крім того, Держприкордонслужба звертає увагу громадян України та інших держав, що порушення порядку в'їзду на територію тимчасово окупованої АРК через закриті урядом України пункти пропуску, в залежності від обставин, передбачає кримінальну (ст.332-1 КК України) та адміністративну (ст. 204-1 та ст. 204-2 КУпАП) відповідальність.

  Як повідомляв 5.UA, в Україні з 1 січня 2018 року вступив у дію указ президента про біометричний контроль іноземцівз 71 країни світу, у тому числі й Російської Федерації.

  Попередній матеріал
  Вперше за новорічно-різдвяне перемир'я окупанти застосували артилерію в зоні АТО – штаб
  Наступний матеріал
  Свято триває: Як на Софійській площі відзначають Старий Новий рік
  Loading...

  Політоглядач про повернення техніки з Криму: "Путін не здатен на жест доброї волі"

  Гройсман відповів на пропозицію Путіна: "Готові разом з флотом прийняти Крим"

  ВМС ЗСУ про стан української техніки у Криму: "Ніхто не стежив, не знаємо"

  Чубаров: Разом із поверненням Криму Росія виплатить Україні компенсацію за наслідки окупації

  Путін заявив, що готовий повернути Україні військову техніку з Криму – як відповіли у ВМС ЗСУ

  Лукашенко вимагає розв'язати проблему "найдивнішого кордону в Європі"