cpreklama.by

Майже 1,5 тисячі аптек укладають договори про участь у проекті "Доступні ліки" – Супрун

  Напередодні Міністерство оприлюднило перелік препаратів за відповідною програмою, вартість яких відшкодовуватимуть

  Близько 1400 аптек в Україні вже уклали або знаходяться на стадії підписання договорів про участь у проекті реімбурсації вартості ліків для лікування серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми і діабету другого типу (у рамках програми "Доступні ліки"). Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на брифінгу в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

  Як зазначила Супрун, у МОЗ зацікавлені у збільшенні кількості аптек-учасників проекту. Утім, розпорядниками коштів, з якими аптеки укладають договори, виступають територіальні громади.

  У зв'язку з цим Супрун закликала місцеву владу своєчасно перераховувати кошти аптекам за відпущені у рамках проекту ліки. "Це вимога до місцевої влади, щоб вони вчасно виплачували гроші", – підкреслила в.о.міністра охорони здоров'я.

  У МОЗ також відзначили готовність до проекту у Вінницькій, Чернівецькій, Полтавській, Миколаївській, Черкаській та Івано-Франківській, Житомирській областях. Так, остання вже на 70% готова до впровадження електронного рецепту.

  Як відомо, у реєстрі медикаментів позначені 157 найменувань лікарських засобів, вартість 21 з них буде компенсуватися на 100%.

  А от рецепти на препарати на перехідний період можна буде виписувати на звичайному рецептурному бланку. Заступник міністра охорони здоров'я Роман Ілик припускає, що перехідний період може бути продовжено після 1 липня до кінця року.

  Нагадаємо, напередодні МОЗ оприлюднило перелік препаратів за програмою "Доступні ліки", вартість яких відшкодовуватимуть. Зазначимо, що відповідна програма діє в Україні з 1 квітня.

  Попередній матеріал
  Україна відреагує на погрози організаторів "Євробачення" через заборони в'їзду учасниці з РФ
  Наступний матеріал
  Франція закликала Радбез ООН екстрено зібратись через повідомлення про хімічну атаку в Сирії
  Теги:
  Loading...