Донеччанин з ДЦП створив футбольну команду [відео]

  Життєдайний футбол. Студент із Донецька з діагнозом ДЦП створив міні-футбольну команду. Її гравці кажуть - те, що наставник неповносправний - їх не бентежить, адже головне - його тренерський талант, який уже дав результати. Нову для себе професію Андрій Радько освоював через всесвітню мережу.

  Першу футбольну команду Андрій Радько зібрав через Інтернет. До цього, студент останнього курсу інституту фізкультури і спорту, грав у футбол лише віртуально. Необхідна кількість гравців зголосилася одразу, залишилося лише розповісти новобранцям про свою хворобу.

  Андрій Радько, тренер команди з міні-футболу: "Боясь признаться сразу, что со мной, я написал, что есть кое-то связанное со мной. Когда мы встретились, они это все увидели. Меня, честно говоря, так трусило. Но они молодцы, хоть бы кто-нибудь что-нибудь сказал, да никогда".

  Студентська команда "Акула" за кілька місяців, стрімко злетіла у рейтингу студентської ліги міні-футболу. Для гравців-початківців - це справжній прорив. А для тренера - перемога над собою.

  Кирило Микула, капітан: "Никогда он в нас не разочаровывался, это тоже, я считаю, придает поддержку. Если честно, это первый человек, которого я встретил с такими ограниченными физическими возможностями, который так увлечен спортом и ему предан".

  Вадим Лінник, воротар: "Он мягкий и в то же время требовательный, требует всегда на максимуме, чтобы команда выкладывалась на все 100%".

  У команді нині дев`ятеро футболістів. Зібрати більше гравців заважає брак фінансування, адже за кожну гру і навіть тренування потрібно платити. 

  Андрій Радіко, тренер команди з міні-футболу: "Если представить, каждая игра здесь по 100 гривен. А плюс у нас еще скоро начнется чемпионат, который параллельно будет проходить с этим, с лигой Донецкого национального университета. На один только взнос – 700 гривен".

  27-річний тренер мріє завершити інститут і перейти з аматорського до професійного міні-футболу. Каже, це для нього не лише гра заради перемог і нагород. А стимул до життя.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал

  Попередній матеріал
  Марш миру - у пам`ять про загиблих боснійців - завершується у Сребрениці
  Наступний матеріал
  Традиційний Петрівський ярмарок провели у Чернівцях [відео]
  Теги: