До Євро-2012 стартувала кампанія із попередження насильства

  ВІЛ-СНІДу та насильству - червона картка. Така інформаційна кампанія стартувала до Євро-2012. Спортсмени Андрій Шевченко, Василь Вірастюк, співачки Ані Лорак і Гайтана стали обличчями проекту.

  Їх зобразили на червоних картках, звідки зірки закликають боротися з нерівністю, насильством у родині, сексуальною експлуатацією та байдужістю до проблем ВІЛ-інфікованих. Червоні картки невдовзі поширять по всій країні - на біл-бордах, сіті-лайтах та у метро. У такий спосіб організатори акції хочуть достукатися до сумління українців і поліпшити ситуацію із насильством у країні вже до Євро-2012.

  Катерина Левченко, президент жіночого правозахисного центру: "Лише за 9 місяців цього року на телефон з питань запобігання насильства в сім`ї ми отримали більше семи з половиною тисяч звернень. А от лише за жовтень   - більше тисячі звернень. Тобто кількість таких звернень - дуже велика". 

  Василь Вірастюк, спортсмен: "Мені одразу запропонували цю тему - Ні - насильству в сім`ї. Ну знаєте, не даремно тут написано, що сильний не ображає. Сильні люди - вони є добрі люди".

  Попередній матеріал
  Військова операція НАТО у Лівії офіційно завершується
  Наступний матеріал
  Головатий: Для діалогу з ЄС Януковичу треба змінити команду
  Теги: