Головатий: Для діалогу з ЄС Януковичу треба змінити команду

  Для того, щоб відновити конструктивний діалог з Європейським союзом необхідно правильно відреагувати на останню резолюцію Європарламенту, тому для досягнення успіху в цьому питанні Президенту України необхідно змінити свою команду і доручити їй виконання даної резолюції. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат від Партії регіонів, член постійної делегації у ПАРЄ Сергій Головатий.
   «Зараз для України двері відкриті, і для України це питання фундаментального значення – чи Україна буде у Євросоюзі, чи Україна буде у Євразійському союзі. Але для того, щоб стати членом ЄС, нам треба звільнитися від московського бруду. Московський бруд – це все, що Україна тягне на собі із суспільством, включно з ментальністю і культурою, починаючи з царських часів: тоталітаризм, царизм, комунізм, пострадянщіна . Для нас головне визначитися: якщо ми йдемо у Європейський союз, то жодним чином ми не можемо бути у Євразійському, бо і культура там інша, там тиранія, диктатура,  автократія і все інше, там демократії не було і не буде. Отже, питання не в Мунтіяні і в Тигіпко, для цього є глава держави – це його відповідальність, йому їхати у грудні, йому відклали візит для того, щоб на віщому політичному рівні відновити конструктивний діалог. І Тому від глави держави залежить, яке він рішення прийме після цієї резолюції – чи він залишить тих самих, хто у нього контролювали ці питання і впроваджували, чи він змінить. Якщо він змінить команду і доручить своїй команді виконувати резолюцію, значить тоді цей діалог дійсно буде відновлений і він буде конструктивний, якщо залишаться ті хто є, тоді можливо нас чекає і не успіх», - заявив регіонал.
   
  Також, Сергій  Головатий зазначив, що з Європою мова шантажу є неприйнятною, адже членство в ЄС необхідно, у першу чергу, Україні.
   
  «З Європою мова шантажу є неприйнятною. Нам потрібне членство, і ми мусимо довести те, що ми досягли того рівня, який дозволяє бути членом клубу, членом сім’ї. І Європа сказала своє слово – ось ця резолюція, тобто, вони вже визначились, тепер питання в нас», - зазначив Головатий.
   
  Попередній матеріал
  До Євро-2012 стартувала кампанія із попередження насильства
  Наступний матеріал
  Мексика продовжує готуватись до удару стихії
  Теги: