Фото inforesist.org

До Великодня бойовики мають звільнити 25 заручників – Геращенко

  25 полонених мають обміняти на 50 розшукуваних на Донеччині осіб

  Сьогодні в Мінську українська сторона під час засідання гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі запропонувала здійснити обмін утримуваними особами, а саме – очікує отримати 25 утримуваних в окремих районах Донецької області (ОРДО) українців на 50 розшукуваних в ОРДО осіб. Про це написала представник України в підгрупі, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

  "На сьогоднішньому засіданні гуманітарної підгрупи в Мінську... ми виступили з ініціативою звільнення заручників: ми передали ОРДО список 25 українців, які потребують першочергової медичної допомоги, давно утримуються у тюрмах, мають проблеми зі здоров'ям, аби їх якнайшвидше звільнили. Натомість українська сторона готова передати 50 осіб, яких розшукують представники окремих регіонів Донецької області", – зазначила Геращенко. 

  За її словами, українська сторона також запропонувала на одному із найближчих засідань групи розглянути питання, що стосуються дотримання прав дітей. Особливу увагу приділили питанням КПВВ напередодні свят. 

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 20 квітня 2016 року, Геращенко повідомила, скільки осіб вважається зниклими безвісти в зоні АТО

  Попередній матеріал
  Силовики викрили угрупування торговців зброєю, які пересилали боєприпаси поштою
  Наступний матеріал
  Російські ЗМІ перебрехали вчорашню заяву голови МЗС Франції – Шуклінов
  Теги:
  Loading...

  Тандіт: У полоні бойовиків на Донбасі перебувають 40 цивільних, ще 690 осіб зникли безвісти

  Геращенко: Очевидно, що тепер я не матиму допуску до жодного із полонених, які перебувають в Росії

  Визволені з полону терористів українці вперше після довгої розлуки побачилися з рідними

  З полону бойовиків вдалося звільнити українську журналістку