5 канал

Геращенко: Очевидно, що тепер я не матиму допуску до жодного із полонених, які перебувають в Росії

Сьогоднішній прецедент з недопуском Ірини Геращенко до Росії свідчить про незацікавленість РФ виконувати пункти Мінських домовленостей

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявила представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.

"Очевидно, що це (недопуск на територію Росії - 5.ua) є спроба такого дипломатичного демаршу з боку Російської Федерації по відношенню до української сторони. ... Я є представником України в гуманітарній підгрупі, і це моє ключове завдання - займатися звільненням заручників, а мене сьогодні просто не допустили до Надії Савченко. Очевидно, тепер я не матиму допуску до жодного з цих заручників, які перебувають на території Російської Федерації", - зазначила вона.

За словами Геращенко, необхідно вимагати реакції від партнерів на такий прецедент з боку Росії.

"В будь-якому випадку, це серйозний прецедент, МЗС вже зробив відповідну заяву, і Президент, і власне ми, дійсно, будемо вимагати реакції від наших партнерів ... Очевидно, що це пов'язано з роботою в мінських групах, і це напряму свідчить, наскільки Російська Федерація не зацікавлена виконувати пункти Мінських угод, а працює на дестабілізацію і провокацію", - наголосила вона.

Нагадаємо, Порошенко дав розпорядження провести переговори з послами "нормандської четвірки" щодо недопуску Ірини Геращенко до Росії.

Попередній матеріал
Вінницькі волонтери збирають кошти на протезування тяжко пораненого бійця АТО
Наступний матеріал
В Запоріжжі попрощалися з бійцем ДУК "Правий сектор"
Теги:
Loading...

Кремль свідомо створив штучні перешкоди для Геращенко у виконанні її обов'язків - МЗС

Геращенко: Заборона на в'їзд до РФ датована 8 березня

13 іноземних дипломатичних місій не пустили на суд над Надією Савченко

Групу українців, яка прямувала до російського Донецька підтримати Савченко, вдруге не пропустили через кордон