До України прибула співачка Анастейша

  До Львова з зупинкою в Києві. Американська поп-діва Анастейша завтра відкриватиме львівський стадіон, а сьогодні розспівувалася перед журналістами у столиці.

  Скільки коштує приїзд мега-зірки - організатори не кажуть. На оглядини української столиці співачка не збирається - натомість встигла сходити в манікюрний салон. Анастейша попередила: львівською кавою її краще не пригощати, бо вона не вживає кофеїну. Серед зіркових забаганок - тільки питна вода в гримерці, і її має бути там багато. Завтра ввечері у місті Лева Анастейша співатиме 45 хвилин -  і власні хіти, і чужі, а ще не проти помахати зі сцени українським прапором. Сьогодні ж американська зірка поспіхом намагалася розучити народну пісню "Несе Галя воду".

  Анастейша, поп-співачка: "Мої перші враження про Україну... Знаєте, у кожній країні, куди приїжджаю, я маю традицію робити манікюр. Тут у вас під час процедури, погасло світло. І ми перемістилися робити нігті у сусідній китайський ресторан. Потім світло зявилося, ми повернулись до салону, але невдовзі воно знову пропало... Уявляєте?! Зате це зближує людей -свічки, келих вина, жарти - я відчула єдність з вашою країною. І нігті - як новенькі!"

  Попередній матеріал
  Експерти: законопроект про вибори - непрозорий та недемократичний
  Наступний матеріал
  В Італії протестували проти реформування пенсійної системи
  Теги: