В Італії протестували проти реформування пенсійної системи

  Масові протести в Італії. Тисячі пенсіонерів вийшли на центральну площу у Римі.
  Вони обурені намірами влади запровадити нові заходи економії. Зокрема - реформування пенсійної системи. Прем`єр-міністр Сильвіо Берлусконі запропонував збільшити пенсійний вік з 65-ти до 67-ми років. Напередодні дебати щодо законопроекту переросли у справжню бійку між депутатами. Пенсійна реформа викликала суперечки навіть всередині правлячої коаліції. Щоправда, згодом парламентарі таки ухвалили збільшення пенсійного віку на два роки. Рішення привітали у Євросоюзі. Адже саме ЄС вимагає від Італії додаткових заходів економії, щоби запобігти розповсюдженню боргової кризи, яка вже спіткала Грецію.

  Сюзанна Камусо, голова профспілки: "Якби влада робила те, що треба, і вчасно, нам зараз не потрібно було б у Німеччини та Франції питати, що робити. Ми б разом з ними вирішували, як розвивати Європу".

  Антоніо Віті, пенсіонер: "Чого бракує Італії, так це додаткової пенсійної програми, на кшталт тієї, що існує у Німеччині. Адже наявна система робить з літніх людей жебраків. А молоді взагалі немає на що розраховувати: коли вони постарішають - для них не лишиться пенсій".

  Попередній матеріал
  До України прибула співачка Анастейша
  Наступний матеріал
  Віталій Кличко хоче завершити спортивну кар’єру наступного року
  Теги: