відкриті джерела

До полоненого моряка Семидоцького пустили захисника: адвокат розповів про стан здоров'я українця

Микола Фомін вісім годин прочекав під стінами московського СІЗО, щоби провести відеоконференцію за участю його підзахисного

Адвокат моряка Євгена Семидоцького зустрівся зі своїм підзахисним. Про це "5 каналу" розповів керівник адвокатської групи Микола Полозов.

Напередодні, 26 грудня, апеляцію на незаконний арешт українського моряка Євгена Семидоцького відхилив підконтрольний Кремлю "Верховний суд Криму". Адвоката українця на засіданні не було. Попри всі подані документи, судді вирішили, що засідання проведуть за участю державного адвоката.

Захисник Микола Фомін вісім годин прочекав під стінами московського СІЗО, щоби провести відеоконференцію за участю його підзахисного.

Сьогодні ж зустріч українського моряка з адвокатом відбулася. Семидоцький розповів деталі засідання, зокрема стало відомо, що Євген став 20-м, відносно кого "Верховний суд" окупованого Криму розглянув і відхилив апеляцій щодо незаконного арешту.

Що ж до самопочуття моряка – за словами адвоката – він почувається добре.

"Незважаючи на те, що наш адвокат Микола Фомін подав до суду всі необхідні документи, суд не вважав за потрібне його запрошувати. І працівники ізолятора "Лефортово" теж йому нічого не повідомили. У підсумку, він 8 годин простояв на морозі. І про це стало відомо тільки сьогодні, коли він відвідав Семидоцького в слідчому ізоляторі "Лефортово". Що стосується самого Євгена – то він почувається добре. За словами адвоката, він навіть має кращий вигляд, ніж під час їхніх попередніх зустрічей на слідчих діях. Нічого він не потребує, він всім забезпечений", – розповів Полозов.

Зазначимо, раніше адвокат Ілля Новіков в ефірі "5 каналу" заявив, що існує шанс, що процес звільнення українських моряків піде не за російським сценарієм.

Попередній матеріал
ЦВК назвала дату, коли офіційно стартує президентська кампанія в Україні
Наступний матеріал
Українцям повертатимуть гроші за неякісні ЖК послуги – Зубко
Loading...

Дедалі більше українських моряків заявляють, що вони військовополонені – Полозов

Кабмін змінить бюджет, щоб оплатити адвокатів українських військовополонених

Полозов розповів, як адвокатів українських моряків "забувають" запросити на засідання

Головну ялинку Маріуполя прикрасили корабликами з іменами полонених моряків та побажаннями

РФ відмовилися випустити на волю ще 5-х полонених моряків ВМС

Уже 22 українських моряки оголосили себе військовополоненими