Коболєв
Коболєв Facebook / Нафтогаз України - Naftogaz

Прибуток "Нафтогазу" у 2016 році має скласти 16-18 млрд грн – Коболєв

  До початку опалювального сезону "Нафтогаз" планує накопичити 14,5 млрд куб. м газу, зауважив голова правління НАК "Нафтогаз України"

  Прибуток "Нафтогазу" у 2016 році має скласти 16-18 млрд грн. Про це в ефірі "5 каналу" заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

  "Є особливості обліку газу за міжнародними стандартами бухгалтерського обліку. Вони полягають в тому,  що якщо ми передбачаємо, як це було у 2015 році, що ми будемо продавати газ в першому кварталі 2016 року за ціною меншою собівартості, то ми повинні цей збиток весь списати у 2015 році. Тому збиток, який "Нафтогаз" повинен був понести від продажу газу для населення у 2016 році, був повністю списаний у 2015 році. Це одна з причин того, що у 2015 році в першому кварталі прибуток буде 21 мільярд, а в цілому по року ми очікуємо прибуток 16-18 млрд прибутку, тому що так само в четвертому кварталі ми спишемо додаткові збитки", – заявив Коболєв.

  Також він розповів, що до початку опалювального сезону "Нафтогаз" планує накопичити у підземних сховищах 14,5 млрд куб. м газу, який наразі активно закуповується на західному напрямку. 

  "Графік придбання газу був побудований таким чином, щоб вийти на оптимальну вартість. Оскільки ми розуміли, що є вірогідність відмови "Газпрому" у III кварталі, графік був побудований таким чином, щоб весь об'єм газу, необхідний споживачам купувати на європейському напрямку. Наразі ми використовуємо не тільки гроші ЄБРР, ми використовуємо і власні кошти. Сбогодні завершився передостанній раунд тендерів… Постачальниками з тендерами ЄБРР є приблизно 8 компаній – це великі міжнародні торговці газом, вони добре відомі, але я не можу називати хто саме виграв – це заборонено", – зазначив Коболєв.

  "Зараз ми йдемо з випередженням графіку, оскільки не тільки "Нафтогаз" імпортує, є і приватні компанії. Рівень добового імпорту – приблизно 45-46 млн куб. м – є дуже високим. Ми плануємо, що на початок опалювального сезону ми накопичимо 14,5 млрд куб. м газу", – наголосив він.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 18 серпня 2016 року, Коболєв розповів, чи буде Україна закуповувати газ у Росії

  Попередній матеріал
  Нацбанк спростив оплату імпорту послуг
  Наступний матеріал
  Масове отруєння на Київщині: прокуратура відкрила кримінальне провадження
  Теги:
  Loading...

  ЄС може повністю відмовитись від проекту "Північний потік-2" – Коболєв

  Відео-інтерв'ю: Коболєв розповів чим загрожує Україні та ЄС "турецький потік"

  Коболєв прокоментував ситуацію із закупівлею броньованого Mercedes для "Нафтогазу"

  Питання, чи постачався газ із РФ через станцію в Донецьку й Луганськ, вартує більше 1 млрд – Коболєв

  Блогер про заяви Савченко та броньовик для Коболєва – інтерв'ю

  Україна розраховує на поновлення тристороннього формату переговорів щодо імпорту російського газу – Коболєв