Тварини ласують гарбузом
Тварини ласують гарбузом 5 канал

Для тварин також бувають свята: мешканцям Черкаського зоопарку влаштували гарбузову суботу

Читайте по-русски
Ведмеді Гута та Бурмак ласувати гарбузами не погоджуються, тому в овочі їм поклали цілого товстолоба, яблука та навіть зефір

Гарбузова субота у черкаському зоопарку. Напередодні до звичного раціону тварин додали сезонні ласощі – гарбузи, і влаштували тематичне Свято гарбуза. Солодкі та вітамінні вони смакують більшості мешканців звіринцю. Пригощала смаколиками тварин і Яна Лимаренко.

Першими гарбузові миски з фруктами та кашею отримали мавпочки-тамарини. Самка швидко біжить до їжі і не дозволяє іншим брати смаколики, адже тут головна вона. Спочатку з'їдає фрукти, а потім береться до гарбузової каші.

Кашу мавпочкам та лемурам варять працівники зоопарку. Тваринки смакують охоче.

"Лемури у нас мамка з дитинкою, то вона папку може відганяти і вибирає самі смаколики ,поїсть смаколики, а тоді сідають і разом доїдають кашу і що залишилося", - розповідає Віра Гнідаш, працівниця зоопарку.

Дали гарбуза і копитним. У ланей овочеве асорті. Але їсти з миски їм не до душі, її відразу перевертають і доки одні вибирають їжу з листя, інші гризуть кабак.

А щоб погодувати зубра, візок з їжею лишають на містку, а гарбуз заносять у відрі. Бо цей велетень полюбляє тачку бити лобом - пояснюють доглядачі.

Тварини ласують гарбузом
Тварини ласують гарбузом5 канал

"Дізнались про цю акцію і було цікаво поспостерігати, як їх кормлять, що для тварин також бувають свята", - ділиться відвідувачка зоопарку Людмила Мархоцька.

Ведмеді Гута та Бурмак ласувати гарбузами не погоджуються, тому в овочі їм поклали цілого товстолоба, яблука та навіть зефір. Бурі одразу хапаються за рибу.

"Ми поклали рибку у цілі гарбузи, у невеликі отвори, гарбуз пропахтів рибкою і вони після того як з’їдять цю рибку – будуть гратися весь день цими гарбузами. Катати їх, можуть у воду скотити і там купатися з ними", - розповідає Юлія Івашук, завідувачка відділу ссавців.

Тварини ласують гарбузом
Тварини ласують гарбузом5 канал

Не до вподоби гарбузи і хижакам. Для вовків, сервалів, рисей та леопарда роблять із кабаків тарілки і туди кладуть каші з асорті з м’яса та риби. 

"Дістати теж м’ясо або рибу з цього гарбуза – це треба час і затратити роботу на це і для тварини потрібно, бо у  природних умовах багато часу витрачають перш за все на пошук продуктів харчування", - пояснює Євген Ван, директор Черкаського зоопарку.

У зоопарку пояснюють, гарбузовий день – свято не лише для відвідувачів, а й для тварин. За день вони з’їли 200 кабаків. Такі ласощі насичені вітамінами, амінокислотами та антиоксидантами, які необхідні тваринам узимку.

Яна Лимаренко, В'ячеслав Ромодан, "5 канал"

Попередній матеріал
"Є інформація, що нас "вибиватимуть" із Золотого": звернення добровольця Дениса Янтара
Наступний матеріал
"Належний перехід до іншого світу": на Рівненщині перепоховали останки восьми вояків УПА
Loading...

У Китаї показали унікальну сіру панду – ФОТО

У Перу в зоопарку публіці вперше показали трьох крихітних бенгальських тигренят – ФОТО

"Продавали просто через оголошення": волинські волонтери врятували від браконьєрів трьох лисенят

У Києві заради нового пішохідного мосту забрали гроші з реконструкції зоопарку

"Купаються без кінця": єноти Вінницького зоопарку переїхали в нове помешкання

Бебі-бум у бердянському зоопарку "Сафарі": у сім'ї африканських левів народилася трійня