Для Дніпропетровська можуть створити браму-оберіг [відео]

  Браму до міста Дніпропетровська мріє створити коваль із селища Васильківка. Вірить - вона оберігатиме місто від усіляких негараздів. Наразі ж - народний умілець викував мініатюрну версію у своєму селі.

  Стокілограмові ковані ворота прикрасили вхід до Свято-миколаївського храму в селищі Васильківка. Такий подарунок зробив коваль Дмитро Монастирний для своєї батьківщини. Працював цілий місяць, буквально в поті чола. Тепер - парафіяни храму не натішаться. 

  Марія Вяткіна, 5 канал: "Ці ворота відкривають не лише шлях до храму, а й ще один масштабним проект. Понад усе Дмитро Монастирний мріє викувати браму до Дніпропетровська".

  За задумом автора, унікальні золоті ворота прикрасять в`їзд до міста з боку Києва. Вони мають стати не лише візитною карткою Дніпропетровська, а й іконою-обрегом при в`їзді до мегаполіса.

  Коваль переконує – цим проектом не шукає ні слави, ні грошей. Головне - щоби громаді була користь. Вартість проекту – близько 200 тисяч гривень. Місцева влада задум схвалила, але гроші давати не поспішає. Коваль покладає надію на меценатів. Каже, якщо ті розщедряться - можна буде зробити щось краще, ніж просто ворота. П`ятнадцятиметрову арку із зображенням Святої Трійці. Якщо будуть кошти - обіцяє впоратися за 8 місяців.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  У Києві провели панахиду за загиблими в автокатстрофах [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Папа Римський схвалив використання презервативів
  Теги: