У Києві провели панахиду за загиблими в автокатстрофах [репортаж, відео]

  В Україні сьогодні вшановують пам`ять людей, які загинули у дорожньо-транспортних пригодах. ДТП - це перша причина смерті людей у віці від десяти до 24 років. Недотримання правил дорожнього руху щороку забирає у світі понад мільйон життів. На вітчизняних автошляхах щодня гине близько 17 людей. А за кількістю жертв ДТП Україна посідає - 5 місце в Європі. У пам`ять про тих, хто загинув у дорожніх аваріях, в Україні влаштували автопробіг під гаслом " Час діяти". Стартував він 15 листопада.

  Анна Мірошниченко, 5 канал: "Кожну третю  неділю листопада у світі згадують жертв дорожньо-транспортних пригод. Цей день покликаний привернути увагу до, на жаль, невтішного факту. Кожного дня на дорогах світу гине приблизно 3,5 тисячі людей".

  Щодня вітчизняні шляхи забирають життя 17-ти українців. 21 листопада - нагода згадати кожного. До Всесвітнього дня пам`яті жертв ДТП Україна долучилася кілька років тому. Цьогоріч - у пам`ять усіх, хто загинув, влаштували автопробіг.

  Так з`їжджаються на фініш - учасники автопробігу.

  Саме цими містами Олександр з однодумцями колесив чи не тиждень. Колись він сам потрапив у страшну ДТП. Тому в автопробіг не випадково вирушив. Усіх і кожного закликав - дотримуватися на дорозі елементарного правила.

  А Жан із Одеси. Не на авто. На власному мотоциклі. Він теж до автопробігу долучився. У хлопця - претензії до водіїв. Каже, деякі навіть не дивляться у  дзеркала далекого огляду. Через це і стаються ДТП. Гинуть люди, а винних - не карають.

  У автопробігові - хлопці не лише вели бесіди з учасниками дорожнього руху. Збирали підписи під листом до Глави Держави. Хочуть, щоби Президент звернув увагу. Країні потрібна державна програма підвищення рівня безпеки на дорозі.

  Одразу з дороги - учасники пробігу пішли до церкви. Там саме тривав молебен за загиблими у ДТП.

  Трагедія у родині цієї жінки сталася два роки тому. Після рокової ДТП у Лариси залишилося на руках двоє маленьких дітей.

  Анна Мірошниченко, Олексій Іванченко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  На Житомирщині ушанували пам`ять Героїв Базара [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Для Дніпропетровська можуть створити браму-оберіг [відео]
  Теги: